Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz flamich76 #24 üzenetére

    Pillanat nem a felbontásról volt szó, hanem arról, hogy miért kerül Windows-os verzióban egy termék minimum kétszer annyiba mint egy chromeOS-es verzió, és sajnos ha valamihez 4* annyi disk kell, és az oprendszer is pénzbe kerül, akkor a notebook ára 1,5 annyiba kerül, erről eddig az oprendszer tehet, nem a notebook. Ennyi röviden. A Microsoft megpróbál egy nagyvállalati rendszerrel támadni ott, ahol egy sima oprendszer is elég lenne. Erről sem a notebook gyártó tehet, mert miért is kellene nekem active directory kompatibilis, űrhajó tudású operációs rendszer, ha internetezni, és egy szöveges file-t akarok szerkeszteni alapműveletekkel? Na a Microsoft erre nem készült fel ilyen egyszerű, tudod van egy olyan mondás USA-ban, hogy aki ma uralja az oktatást, az holnap az ipart, ebben a microsoft nem áll nyerésre.
    USA nem minden, de az eddigi tapasztalatok alapján nagyon is előremutató.

    A Felbontás szerintem csak az egyik a másik, hogy a google cloud kb sokkal kezesebb egyszerűbben kezelhető valami. Szerintem.

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák