Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zooole

    senior tag

    válasz SylverR #61 üzenetére

    Logikus, hogy attól fogyaszt többet egy konzol+TV, hogy nézed a végigjátszást gépen. Ezen hangosan felnevettem. Ha szerinted az általános játékosok ilyenek, nincs miről vitázni. :)

    Egy játékra alkalmas PC pedig eszik 300W-t is, ez pedig a belépő-kategória, vagyis 1080p-ben az újabb játékok elmennek közepes és alacsony beállítások mellett, AA nélkül.

    TV pedig a legtöbb lakásban van, legalább 1. Egy HD televízió 100000Ft-ért nem egy katasztrofális ár, sok családban láttam már, akik lehet, nincsenek a toppon anyagilag. Meg egyébként is, a TV elég fontos része egy átlag család lakásának, és sokat használod. Emellett jöhet egy konzol, ami 50 körül van. Ezen fut minden, amit csak akarsz, azzal PC-vel, amit Te leírtál elég nehezen lehet normálisan játszai. Ok, pasziánsz meg akanakereső, teljesen rendben van, de egy ilyen embernek mi szüksége van egy konzolra? É leginkább, mi a fenének vitázik, és kavarja a szart egy ilyen hírnél? :)

    Én sem fogok berontani egy GS3 topikba és ecsetelni, hogy nekem menyire nem kell a 4 magos proci, a 720p kijelző, és ezáltal mennyire megéri nekem a Galaxy Mini a GS3 pedig mekkora hülyeség.

    Ha pedig az embernek nincs pénze, nem veszi meg. Nekem sincs ájfón ötöm, egy 5 éves HDTV-m van, meg egy PS3 úgy 1 új és 3 használt játékkal. Ha ennyire sem tellene, nem vettem volna, de nem is mondanám, hogy mekkora marhaság, és mennyivel jobb egy low-mid gépen játszani.

Új hozzászólás Aktív témák