Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Put2

    tag

    A nekem szánt hozzászólásokbó arra a következtetésre jutottam, h nem sietem L a vásárlást, még.. Nekem a fő szempont, nagyon jó váz legyem, időtáló, tehát inkább most fizetek többet, (később már nem igen lesz pénzem ilyesmikre) és ahogy jobban belejövök a fotózásba, a számomra bonyolult, túl nagy tudású gép, egyre jobban kezelhetőbb lesz. És akkor inkább már csak jobb obit veszek később.. A kompaktom is 6 évig volt, mire rájöttem, h kalap f@s amit csinál. (persze nem 1 gépem volt, folyamatosan cserélgettem őket) Ha pl vennék 1 D7100-est azzal szerintem 5-6 évig L lennék, amire még költenék kb 100-120e ft-ot obira. Tehát ha úgy veszem, h a gép lesz kb 300e+120e obijektív az össz 420e ft, azt osztom 6 évvel, az 70e forintra jön ki, ami nem olyan vészes.. És én kb ennyit is szánok rá.. Mivel 1 régi álomom..

    (#41) MC Pite: Nekem a magyar nyelv azért fontos mert csekéj az angolom. Lehet, h szarul van fordítva magyarra, azzal nem vitázom, de ha a magyart szokod meg, és azon tanulod meg a gépet, akkor már nem lesz furcsa (számomra..) Ezen véleményem alól kivételt képez a Fotoshop, ott csak is angolt használok, mert a sok tutoriál angolul van, ott tényleg bezavar a magyar.. Az angol meg annyira megy, h a videóból megértem, de olvasni semmit sem tudok :( azt a 200+ oldalas használatit lelehet tölteni valahonnan? Szívesen átnyálaznám mielőtt megvenném :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák