Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cifu

    nagyúr

    @pilóta: Az a baj csak ezzel, hogy rövid távon biztos igaz, de hosszú távon nem feltétlen. Mert ha még csinálnak 4-5 ilyen gagyit, akkor a későbbiekre meg már nem ül be a kutya sem.

    Én is ezt hittem a Transformers vagy a Fast & Furious filmek kapcsán, várva, hogy na, mikor törlik az orrukkal fel a padlót a mozipénztáraknál... oszt csak jönnek az egyre újabb és újabb részek, és pl. az F&F filmek horror pénzeket is hoznak be...

    El kell fogadni, hogy ez első sorban üzlet. Őket nem az érdekli, hogy jól szórakoz, őket az érdekli, hogy sok pénzük legyen belőle. A Solo az első olyan Disney-féle Star Wars film, ami elhasalt a várakozások előtt, paradox módon szvsz még mindig élvezetesebb volt, mint az SW VII. és VIII., amelyek meg dollármilliárdokat hoztak...

    A legbosszantóbb viszont, hogy pont ennyi pénzből akár normálisra is meg lehetett volna csinálni ugye, semmivel nem került volna többe egy normális forgatókönyv...

    Ez szubjektív dolog, de especiel én bíztam J.J. Abrams-ban, mert a Star Trek rebootot anno szerintem tök jól összehozta. Az más kérdés, hogy aztán az SW VII-et megnézve csak bambán bámultam kifelé a fejemből, hogy mi ez a katyvasz?!?

    @Solten: Huhh, uzletileg megerte nekik a ket sz@r film, remek... A tobbi un. "Star Wars tortenetet" meg jegeltek, a Solo "kirobbano" sikere miatt. A hosszu tavu hatasat lenne inkabb erdemes vizsgalni a tortenetnek, egyelore vagy veglegesen nem fejik meg ezt a tehenet mert csak csordogal/elepadt a teje.

    Lásd fent...

    @Dr. X: Yupp, lehet, hogy nachos. A végeredményen sajnos nem változtat... :(

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Új hozzászólás Aktív témák