Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jack@l

    veterán

    válasz Abu85 #136 üzenetére

    Amíg nem az a szabvány lesz az egyeduralkodó, akkor nincs itt semmi gond...
    PciExpress meg azért az irodai alaplaokra se árt...
    Nem nagyon vágom mérnöki szemmel az intel próbálkozását, hacak nem az a cél, hogy vga-t már csak procistol tudjál cserélni...
    Valaki aki jártasabb bulldozer ügyben, cáfoljon meg abban, hogy a 8 magosnak csúfolt csodák valójában 4 mag + HT szerűségek lesznek. Már csak azért is mert teljesítményben igen közelre szállingóztak a híresztelések az I5 2500-hoz...

    A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

  • RyanGiggs

    őstag

    válasz Abu85 #136 üzenetére

    Értem én hogy miről beszélsz...
    Az OEM gyártók nem hajlandóak vgát beépíteni.
    De szerintem aki itt a fórumot olvassa azok 95%-a
    saját maga legózza össze a gépét.
    Hisz aki nem ért hozzá, és csak bemegy a Tescó-ba
    és vesz egy gépet, az nem fog itt olvasni, mert nem érdekli.
    Tehát hiába írod hogy,
    "A8-3850(30k) + HD6670(18k) vagy X4 955(25k) + HD5830(25k) - Ilyen kombináció az asztali piac eladások szempontjából fontos szegmenseiben nem létezik, van Llano vs. Sandy Bridge"
    Persze a Tescóba nem létezik ilyen kombináció! Ez tény, igazad van!
    De aki ott vásárol szerintem jó ha 5%-a olvassa az informatikai oldalakat.
    Tehát a MI részünkről, szerintem igen is beszélhetünk erről a kombinációról,
    hisz nekem/nekünk sosem tudják majd ránk erőltetni az ilyen "szar" megnemérő dolgokat.

    (#137): Miért nem ajánlanád a HD5830at senkinek??
    Azért mert jelenleg annak van a legjobb ár/teljesítmény mutatója?!
    Vagy mutass 25k-ért jobban megérő vgát. (lehet van csak eddig elkerülte a figyelmemet)

  • #10034944

    törölt tag

    válasz Abu85 #136 üzenetére

    Remek írás lett, gratulálok!

    Abu85 :
    Én ezt a Intel thin Mini-ITX szabvány mizériát nem értem, idáig is voltak nano/piko lapok amikre fizikailag se nagyon férne 1 vga foglalat, attól még gyártanak atx/matx lapokat vagy nem? Szóval ez változtatna valamin azt leszámítva, hogy eggyel több alaplap méret vagy ez azért bonyolultabb?

Új hozzászólás Aktív témák