Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tom956ster

    aktív tag

    válasz Ateszpapa #197 üzenetére

    Követem a kálváriád és kitartást kívánok!
    Remélem a számla végén az összeg nem lesz húsbavágó, de bármennyi is lesz, sokkal több lesz mint amennyinek kellene lenni egy ilyen fiatal gépnél.
    Ellenben nem tudok teljesen a gyártó ellen lenni. Alapból a gyengébb változatod van és mivel belepiszkált a Freedom app, a gyártó joggal dobná vissza, hogy itt a gari már nem játszik.
    Nekem M365van. Ugyan letöltöttem a freedom appot, de ki se próbáltam. Modellezek 9 éve, egysmást tudok az elektronokról, így inkább hagyok mindent gyáriban.

    Viszont a ninebot appról mál olvastam máshol is, hogy csak a legkissebb visszatáplálást érdemes választani, már a közepes is kisütheti a vezérlőt.
    Nekem egyébként az 1.3.0 Ninbot app annyira bugos a Note5 Galaxyn, hogy ki kellett dobjam, mert lezabálta az akkut akkor is, ha kilőttem a taskokból. Konkrétan egy fos, hiába lenne okos kis holmi... :(

    3D civil engineer / Dell Precision M7720 /desktop workstation: Gigabyte GA-Z170XP SLI | i5 6600k | 2x16 GB Jigsaw|2 x ASUS GTX 1060 6GB | Server: HP Gen 8 Microserver

Új hozzászólás Aktív témák