Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cattus

    őstag

    válasz Robert07 #3 üzenetére

    Volt szerencsém kipróbálni a HoloLens-t és az arra írt Fragments című játékot, illetve egyéb programokat (Pl. HoloTour, Galaxy Map). Szerintem maga az eszköz korszakalkotó, a szoftverek is magas minőségűek voltak. Ráadásul ehhez nem kell semmilyen kiegészítő hardware. Átlagembereknek persze még bőven sok pénzbe kerül, de idővel biztosan lesz ez is olcsóbb. Plusz számomra sokkal meggyőzőbb és több lehetőséget látok benne, mint a VR-ban.

    Do the thing!

  • hallador

    addikt

    válasz Robert07 #3 üzenetére

    Sajnos nekem van egy olyan megérzésem, mint a többi Microsoft tömegterméknek szánt megoldásaival kapcsolatban, Észak Ameriak/Japan-on kívül nem fog terjedni. Sajnos a Microsoft ebben nem jó most, elég ha csak a Microsoft Surface-re gondolunk, vagy az egzotikusabb Microsoft hardverekre. Ha el is jutnak Észak Amerikán kívül bárhova is, sem értelmes support nincs rá, az hagyján, de a rendszeres akciókból is kimarad az adott ország. Szóval sajnos ha ebből lesz is valami, nem nálunk.

    A Microsoft ahhoz képest, hogy a hardver gyártási szakterülete 1982 óta fennáll, az összetettebb eszközei gyakorlatilag az XBOX-on kívül minden szempontból az APPLE 90'-es évekbeli kereskedelmi tevékenységét fémjelezi.

    A Telefongyártása is a Win 10 Mibile-al érte utol pl egy Android support szintjét, de még most sem az igazi.

    Szóval ebből kiindulva, és nem lennék ebben a dologban semennyire bizakodó, de a remény hal meg utoljára.

    Pedig a Microsoft Hardverek kiváló minőségűek ma is, nekem is Microsoft Billentyűzetem van, és szeretem.

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák