Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • M107

    addikt

    :R

    Ismerősnek átlag 2 Samu EVO 120GB vezérlője múlik ki kb 40TB torrent szerverben, mondjuk az nem is átlag használat.

    Az Intel SSD-k vezérlői sokkal jobban bírják, mondjuk a Samu-Intel közt van azért némi különbség, pontos adattal nem szolgálhatok de majd utána kérdezek, hülyeséget meg nem akarok írni.

    UI:

    Saját Samu 840 120GB TLC SSD 6 hónap+2 napos :
    (Átlag használat, Oprendszer, office, kisebb használati programok egy kis youetobe no játék telepítve

    [ Szerkesztve ]

    A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

  • M107

    addikt

    válasz flexxx2 #31 üzenetére

    :R

    A WD Green HDD-kről nem sok jót halottam, csak ha be tudod szabályozni vagy firmware utján vagy energiagazdálkodás útján a HDD-t (a fejparkolás miatt)

    Torrentről csak annyit, az SSD-t biztos nem persze 10-50x gyorsabb rá írni olvasni mint a HDD-re, nekem a saját Seagate 5400Rpm (ST1000DL002-9TT153) 1TB HDD-m 2011-es, vagy a 2009-es (Hitachi HDP725050GLA360) 7200rpm 500GB HDD-m a mai napig torrent-re használom felváltva.
    Semmi gondja. (100/100) a hardisk sentinel szerint.

    Hiatchi :618 nap 3óra
    Seagate : 198 nap 17óra
    (2014.04.15.15:10)-kor

    A Wd Green amúgy sokan itt a ph megfelelő fórumában is írták a fejparkolás miatt, nem a legjobb választás.
    Szerencsés voltál, hogy a gari idő lejárta előtt, 1 hónappal adta be a kulcsot.

    [ Szerkesztve ]

    A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

Új hozzászólás Aktív témák