Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SunMount3r

    nagyúr

    Hát fel van adva a lecke!...

    G Pro:
    + könnyebb (fürgébb??? :F )
    + tuti jó görgetés
    - keményebb görgőkapcsoló (jó lenne tudni, hogy aránylik egy G400s görgőjéhez).
    - nagyobb kéznek kevésbé jó, mint a G403 ??? :F
    - elég vékonynak tűnnek az oldalsó gombok, ez nem tűnik túl komfortos érzetűnek, ha gyakran használná az ember őket.

    G403:
    + jobbkezes, nagy kéznek is jó (nekem az van)
    + kényelmesebbnek tűnő, elég nagy oldalgombok (kicsit talán túl nagyok is??? :F )
    + szélesebb és igényesebbnek látszó görgő. A szélessége miatt biztos komfortosabb. (De a görgetés simaságáról, fokozatairól nincs infó a cikkben, ezt jó lenne biztosan tudni... Pl. nem akad, nem súrlódik, nem ad ki kattogó/súrlódó hangokat??? :F )
    + picit puhább körgőklikk
    + picit olcsóbb
    - (NAGY MÍNUSZ :F ) oldalsó gumiborítás: félek tőle, mert a volt MX REVO-mon is gumi volt oldalt és nagyon érzékeny volt a felülete, minden apróbb karc, körömnyom megmaradt rajta. Jó lenne tudni pontosan mennyire gumírozott??? :F , pl. ha csak olyan mértékben, mint a G400s-en, akkor az teljesen OK.
    -nehezebb, lehet kevésbé "siklik" annyira könnyen mozdíthatóan, mint a G Pro ??? :F

    Mindkettőnél:
    NAGY MÍNUSZ: A legalább még +1 extra gomb hiánya. G400s-nél megszoktam, tökéletes a kettő görgő mögötti a Copy&Pastre. (Tudom, hogy a "Pro Gémerek" ezt tök feleslegesnek tartják, de +1 a görgő mögé, még elférhetett volna).

    G402:
    + elég sok + gomb és elég jó helyen (ránézésre)
    + jobb kezes, a formája kézre illőnek tűnik, elég nagy és hasonlít a nekem etalon G400s-hez
    - ez a legnehezebb a három közül (talán a leglomhább is??? :F )
    - szépségversenyen tuti nem indítanám (algoritmussal terveztetett NEGYEREBE design :D ).

    Amúgy a cikkhez: Ha már a "karácsonyfa effektus" kapcsán előttetek egy kis fricskát :K , "illett" volna ugyan ezt megtenni a szintén totál felesleges súlyozhatóság kapcsán is. Ezzel túlságosan egyetértőnek tűnt a teszt. :N :D

Új hozzászólás Aktív témák