Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mac-max

    csendes tag

    Sziasztok,

    Olvastam a hozzászólásaitokat és sokatoknak igaza van, ez a kis gép nem alkalmas mindenre.
    Én már több, mint 2 hónapja használom a C1600-H-W-XPC-t, Kiwi linux 9.04-et tettem mellé Én a kiwi-vel használom, a windows xp a bemutatók miatt van fent rajta. A böngészős flash lejátszást a windows jobban viszi, mint a linux. Youtube-ot linux alatt a Totemmel nézek.

    Valóban szánalmas a 3D teljesítménye, a Max Payne 2-t mondjuk elég jól viszi, 640x480-ban. Bár kicsit bután néz ki a 22"-os monitoron :) Közelről :)

    Itt egy HD teszt, amit magam műveltem egy itteni teszt alapján.

    Közben innen is letöltöttem filmeket, hogy megnézzem, működik-e. Működött mind. Ez az a legendás Birds movie. A prohardveren lévő teszten nem tudom, miért hasalt el Fit-PC2, szerintem valami nem oké a fájllal. Most megint megnéztem a 42-est linux alatt, kis szüttyögés után lejátszotta az Mplayer, bár látszik, hogy ha csak filmet akarok nézni, érdemes a programok zömét becsukni, hogy ne karattyoljon a merevlemez.

    Ha gondoljátok, majd valamikor összejöhetünk egy élő bemutatóra valahol Budapesten napközben egy olyan helyen, ahol ingyenesen össze lehet jönni sokan.

    De ha felajánlom, örülnék, ha el is jönnének a kíváncsiak, mert azt tapasztaltam, hogy megy az okosság kifelé a szájakon, ha meg mondom, hogy jöjjön megnézni, nem jön senki. Ezt a részét nem értem.

    Mindegy.

    A melegedésre visszatérve: akkor van néha gond, ha a gyártás során a hővezető elmozdul/rosszul kerül fel a processzorra. Ilyenkor csere. Szerencsére ez nagyon ritkán fordul elő, ezért is növeltük meg a garanciaidőt 2 évre.

    Srácok, kérdezzetek, ha lesz szabadidőm, válaszolok!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák