Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • JanR

    addikt

    Én ezt a hűtéses témát akkor se értem meg, ha valaki jól pofán ver:D
    Nekem egy gyári 4870-em van (Sapphire) és természetesen a gyári hűtő van rajta.
    Éjszaka, mikor megy a gép a ventit szabályzom 25%-ra - hangja nincsen... Ha meg napközben játszok, akkor 35%, egyáltalán nem zavar, ha meg fejhallgatóval játszik az ember, vagy hangfalon, úgysem hallja, mert ott lesznek helyette a játék hangok. Na ezzel a megoldással, este 25%-os venti szabályzással a GPU nem megy 37 fok fölé, napközben pedig a 35%-os venti szabályzással 42 fok fölé...
    Ja és teszem hozzá, napközben is lehet 25%-os venti szabályzással használni, netezés, office, filmet és egyéb egyszerű játékok mellett - viszont crysis mellé nem ajánlott ;]

    Ja és ne gyertek azzal, hogy ez bonyolult, benne van a Catalyst-ban kb. 3 klikkelés az egész! De amúgy lehet kövezni - én akkor sem adnék ki többet egy ilyen, meg olyan hűtőér'. Inkább veszek egy jól szellőző házat és az megoldja a levegő forgatását.

    Igaz ehhez kell egy jól szellőző ház is, szóval alapból ne egy bezárt kazánházat tekintsetek ha lehet.

Új hozzászólás Aktív témák