Hirdetés

Keresés

Hozzászólok Aktív témák

• Exelsior

senior tag

ezek alapján egyértelmü hogy meg kell várni a 6-os szériát akinek még 4850-es vagy hasonló karija van. én is igy teszek az tuti. egyértelmü még ilyen korán is hogy messze jobb lesz mint a 5-ös széria. ennél már nem lesz drágább mint a mostan uj generációs radeonok. de legalább sokkal jobb karit vesz az ember amit megint 2évig miminum nem kell cserélnije. a 4850 esem most lesz 2 éves lassan és bátran állitom hogy tejesen elég mindenre.

• PlayStation 4 Pro & Xbox One X • Pro = Exkluzív | X = Multiplatform\SAMSUNG UE55MU8002TXXH 4K TV, Xiaomi MI 9 6/64 Global,ASUS ROG STRIX SCAR III G531GT,Steel Series Rival 500 Egér

• Exelsior

senior tag

majd igaz kiderül de addig is kezdek félre tenni inkább arra mint az 5-es szériára. tudom hogy jó de néz utána vannak kevés infok az ujról tesszelációs javitások stb. emlékszem mikor a HD2000 után kijött a 3xxx-széria és atom jó volt vettem is egy 3850-et jó volt de hiba volt. nem volt tökéletes és mikor kijött a 48-as sorozat beváltotta az igéreteket olcson kaptunk igen gyors kártyákat viszonylag de nem is ez a fontos hanem az hogy baromira jól sikerültek pl. a 4850-en is. mikor kijön egy uj arhitectura baromira változi kegy kártya ez történt akkor is. de majd kiderül. én tuti várok bövel elég nekem ez a kari is. másnak még ez sincs.

• PlayStation 4 Pro & Xbox One X • Pro = Exkluzív | X = Multiplatform\SAMSUNG UE55MU8002TXXH 4K TV, Xiaomi MI 9 6/64 Global,ASUS ROG STRIX SCAR III G531GT,Steel Series Rival 500 Egér

Hozzászólok Aktív témák