Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BiP

    nagyúr

    válasz Jacek #16 üzenetére

    "Sajnos szerintem ettol nem lesz izgalmas" - szerintem igen. Az AMD 5xxx szériával bebiztosított "egyeduralma", és a -finoman szólva- nem a várakozásoknak megfelelően sikerült Fermi után ez a GF104 igazi felüdülés. Van fény az alagút végén teljesítmény és árverseny tekintetében. Gyanítom, hogy az alsóbb kategóriákban is sikerül majd jól belőni a GF106-ot és 108-at. Szerintem ez izgalmas lesz - igaz, még nem a csúcskategóriában, hanem az erős középben ill. lejjebb, de végre felpezsdültek a dolgok nv oldalon, ami jó eséllyel válaszreakcióra kényszeríti az amd-t. (hogy ez árcsökkentésben vagy infóáramlásban nyilvánul meg, majd kiderül)
    Arra leszek még kíváncsi, hogy a gtx475 mire lesz képes (gtx480 cserére tippelek, 5870 körülre), ill. hogy valóban lesz-e 2gpus kártya 104 alapokon.

    Ill. az amd oldalról a 6000-es széria sem lesz rossz (nyilván jelentős gyorsulás az 5öshöz képest), gondolom ott sem tétlenkednek, biztos vagyok benne, hogy új sebességbajnok is jön majd.
    28nano meg a jövő zenéje, szerintem a 2. negyedév előtt nem jön még semmi ilyen.

Új hozzászólás Aktív témák