Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Giovan!

    addikt

    válasz 7Heads Drago #113 üzenetére

    Nem tudom milyen logikával következtetted ki, hogy aki elítéli a kínai állam hozzáállását a polgárai jogaihoz, az támogatja az afrikai rabszolgaságot, én mindenesetre biztosan nem mondtam ilyesmit, de jó látni, hogy a szalmabábozásról még mindig nem szoktál le :U

    Kínára meg azért van minden kihegyezve (túl azon, hogy most épp egy, a kínai kormány egyik lépését tárgyaló cikk alatt beszélgetünk), mert nyíltan vállalt szuperhatalmi ambíciói vannak, ha ez eddig nem tűnt volna fel, még jó, hogy foglalkoztatja az embereket, hogy egy ilyen hatalom hogyan viselkedik odahaza. Persze téged ez nem érdekel mert te szándékosan próbálsz nem tudomást venni róla, de azért mégis itt vagy, és próbálod elbagatellizálni a problémát...

    A Samsung melyik kisebbség "erőszakos asszimilációjában" segédkezik? Én nem tudok róla, hogy a dél-koreai hadsereg részt venne ilyesmiben. Mert pl. a Huawei-nél, vagy a cikkben szereplő, szintén Entity List-re rakott SMIC-nél sem önmagában az a probléma, hogy a kínai hadsereg beszállítói, hanem hogy ez a hadsereg közben odahaza megszervezte pár százezer ember... "átnevelését".

    Én nem ecsetelek semmit, kérdezted miért pont a Huawei-el van baj, én meg válaszoltam. Nem tudom minek kérdezel egyáltalán ha a kapott válaszra vagy az a reakció hogy "és?", vagy az, hogy téged ez nem érdekel?

    Speak softly and carry a big stick, you will go far.

Új hozzászólás Aktív témák