Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Piftuka

    veterán

    válasz robertosz91 #15 üzenetére

    "Nekem aerocool mechatron hazám van, hát ahhoz képest gagyi, pedig az aerocoolt is sokan szidják, na ez annál rosszabb. "

    Nem fair az összehasonlítás! A te számítógépházad majdnem háromszor annyiba kerül, mint a Tesseract.

    Ami egyébként szerintem nagyon tetszetős. Nem is tudom, mikor láttam utoljára olyan házat, ami "dizájnosnak" lett tervezve, mégsem úgy néz ki, mint egy U.F.O.

    Ez már letisztult formának is nevezhető, az elején található színes keret ellenére is, ami egyébként szerintem kifejezetten visszafogottra sikerült.

    A gyenge anyagminőség sajnálatos, de - ismétlem magamat - számomra egy modern, dizájnos, mégis "konzervatív" számítógépháznak valahogy így kell kinéznie. :K

    BazsiBazsi fórumtársunk pedig örülhet, mert éppen ilyenre vágyott. ;)

    [ Szerkesztve ]

    "Aquila non captat muscas."

  • Piftuka

    veterán

    válasz ViZion #28 üzenetére

    "De ez is ugyan annyi sor nem? Akkor miért alacsonyabb? Nekem ne legyen alacsonyabb, csak szélesebb..."

    Utóbbi kijelentéssel egyetértek.

    Viszont az ilyen "extra széles" monitornak nagyon is van létjogosultsága. Tipikus felhasználói terület a stúdió. A zenei sávok szerkesztésénél horizontálisan minden plusz centiméter "aranyat ér". Ezen az eladási áron bizony a cikkben ismertetett LG modell a "csóró home stúdiósok" álma lehet.

    Én is örülnék neki, ha itt lenne egy az asztalomon.

    Mindazonáltal meg kell jegyeznem, hogy az LG, és a többi cég (akit illet) igazán leszokhatna már erről a fixen rögzített, "virágtartó" talpról!

    Borzalmas. Még önmagában vizsgálva is ronda szerintem, így ha "dizájn elemnek" szánták, hát azzal is mellélőttek.

    Éppen a stúdiózó közönség miatt (is), fontos lenne egy a NEC, DELL, HP, stb. monitoroknál megszokott állítható magasságú, masszív monitor talp.

    "Aquila non captat muscas."

Új hozzászólás Aktív témák