Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ren Hoek

    veterán

    válasz Alchemist #42 üzenetére

    Pont a mai Tech-Talkban volt valami spéci anyag a Giantnál, valami Dymentin vagy mi, amiből a ruháikat varrják. Gyakorlatilag nem szakad el eséskor és teljesen megakadályozhatja a bőr lehorzsolódását és a vérzést.Mondta is a srác, hogy buktak náluk, de nem lett horzsolás. Persze ütés van, de a horzsolás iszonyatos tud lenni, folyik belőled a vér, be kell kötözni és utána még ezzel a kegyetlen sebbel tekerjél mondjuk 3000 km-t. Ja és még aludni is kell, horzsolással pedig baromi rossz aludni és pihenni.

    Más védőfelszerelés valszeg nagyon komolyan nehezítené sokezer km-en keresztül a versenyt. Kulcscsontvédő pl nincs is szerintem akkorát kap az a rész eséskor. Páncél kellene rájuk.

    (#47) hroberto: Egyetértek... én továbbra sem utálom azért. Aránytalanul meghurcolták. Nem csodálkoznék, ha pl egyszer Froome-ról is kiderülne valami ilyesmi, mert eléggé alien amit vert a mezőnyre. Én így is nézem már ezt a versenyt...

    Na pl Froome sokkal de sokkal unszimpatikusabb mint Armstrong volt - még a doppingbotránya ellenére is. Egyszerűen nem szimpi a srác.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák