Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Giot

    addikt

    válasz rumkola #630 üzenetére

    Volt egy nVidia 7600Gt kártyám egy napig azt nem akartam odaírni. Eddig ilyen kártyáim voltak és ez a saját PC-és evolúcióm, ebből látható hogy túl vagyok már egy pár szériaváltáson, nem fogom magam hasra vágni egyik oldal új termékeitől sem. A vörösöket már kiismertem ha gond van tudom merre induljak. Az nV-ét nem ismerem. Figyeld meg hogy legtöbbször abból van a gond hogy nV-ről vált ATi-ra (vagy fordítva) és nem ismeri a másik gyártó termékeit, ha gond van egyből jön a: Én soha többet ezt meg azt. meg fúj ,meg ez gagyi közben lehet csak egyszerűen ismeretlen számára a terep és nehezen tud megoldást találni a gondra. És hogy miért csak egy napig volt 7600Gt-ém mert szokatlan volt az nV színei emiatt nem tetszett. De lehet hogyha csak nV kártyával kezdtem volna akkor most nem ilyen aláírásom lenne hanem Green Evolution. Pontosan emiatt szeretek a másik oldal használóitól is tapasztalatokat gyűjteni. Sosem láthattál tőlem olyan hozzászólást hogy az ATi jobb vagy rosszabb mint az nV ez van én ehhez szoktam hozzá.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák