Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Timer

    veterán

    válasz Tigerclaw #35 üzenetére

    "Az felhasználók alacsony IQ szintje és passzivitása a Facebook oldalán van, amire stabilan számíthat."

    Masszív +1. Az emberi gyökérség határtalan. Amikor megkérdezek embereket (köztük informatikusokat is, tehát nem a leglámább kasztot), hogy ugyan barátom, meséld már el nekem, miben jobb a messenger, mint a szimpla email, olyan frappáns válaszokat szoktam kapni, hogy:

    - Nem kell tudni az email címét a másiknak.
    - Nem kell írni tárgyat, meg ilyen sz@rságokat.

    Na, erre mondom azt, hogy az emberiség megérett egy mocskos nagy tockosra. Az említett része legalábbis biztosan.

    @Bambano: "szerintem a hárombetűsök nem fognak hagyni bedőlni egy ilyen aranybányát.
    majd lesz egy csomó politikus, aki fontoskodik 10 percet rajta, hogy lássák, dolgozik is, oszt jónapot."

    Igazad lesz, sajnos. Pedig személy szerint már várom a napot, amikor egy zacskó popcornnal a kezemben nézhetem végig, ahogy a Facebook részvények árfolyama süllyesztőbe kerül, az talán pontot tenne az ügy végére.

    Nem tudom, mi kellene ahhoz, hogy az emberek végre leszakadjanak erről a cuccról, esküszöm, károsabb az ép elmére, mint az alkohol. Ami még rémisztőbb, hogy ennek a foskupacnak NINCS alternatívája, lassan 1 évtizede, mert szépen lassan minden próbálkozó a kardjába dől(t), így hát tulajdonképpen azt tehet, amit akar.

    [ Szerkesztve ]

  • Fryskitt

    addikt

    válasz Tigerclaw #35 üzenetére

    Gondolom, nem lesz. Az emberek többségének fogalma sincs az adatvédelemről. De egy szemernyi sem. Nagyobb cégeknek is kevés. Munkahelyi hálózaton működő USB port, megnyitható pendrive-ok. Kell ennél többet mondani?

    Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

Új hozzászólás Aktív témák