Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • R3laX

    addikt

    válasz togvau #62 üzenetére

    Azoknak van, aki nem akar 6 rugót kipengetni úgy, hogy csak menjen a tablet/fón wifivel nettel tévével.
    Digi/Invinél sajnos gyötrelmesebb a helyzet. Én kiemelkedően szuper helyzetben vagyok az Invitel 60-as VDSL/Digi kábelTV-vel, mert így együtt "csak" 6200Ft. (ki kellett ezt is okoskodni, mert amúgy csak 30-as netet adtak volna).

    Más mélyebben nyel. Sok hely van még, akiknél elkérnek 8-9-10 gurigákat 10-15-ös netért+iptv, aminél ha nézel egy FHD adást, akkor semmi nem tölt be, vagy ha vmit töltesz fénysebességgel 1MB/s, akkor a FHD adás nem megy :D.

    Az mellékes, hogy néha amúgy sem megy. Nem tudom az Invitel is miért adta meg magát, de tönkre lett cseszerintve. Anyáméknál régen volt egy stabil 10mbps-es netünk, ami atomstabil pinget adott bármilyen multiplayer game-ben, ma már örülsz, ha nem lyukad ki a gyomrod a sok savtól. A kábeles DigiTV adásról nem is beszélve. Örülök, ha nem pixelesedik szét a kép(hétvégén esélytelen a FullHD-t nézni).

    [ Szerkesztve ]

  • azbest

    félisten

    válasz togvau #62 üzenetére

    amúgy sima telekomos néven is van ahol flipes árazás van. Persze itt is az a titka, hogy azt hiszik, van digi az utcában. Bár valójában valamiért itt pont nincs, de psszt, nem kell elárulni nekik :D

    Ja egyébként közben a hwsw-n is megjelent újabb cikk, amelyben a különböző elméleteket sorolják fel, hogy mi állhat a gáncsolás hátterében [link]
    A legesélyesebbnek azt tartják, hogy a magyar digi tulajdonosa kaphat majd egy visszautasíthatatlan ajánlatot a cégre. Azt és a telnort összeborítva állam vagy stróman keze alatt, már egy 3 in 1 szolgáltatást lefedő céget kapnának.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák