Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GEIL

    addikt

    válasz SidCorky #9 üzenetére

    Nekem -4 a bal szemem, -3,75 +1,5 a jobb szemem és vígan elvagyok a 3D-vel....

    Otthon van 42" és 49" LG FullHD 3D Cinema tv és egy 23" LG FullHD 3D Cinema monitor.
    Kezdetek óta évezem a 2passzív 3D" megoldását az LG-nek....van vagy 15db 3D szemüveg otthon, és 3db dioptriás szemcsire csiptethető 3D szemüveg is....moziba viszem magammal és ámen. Szerintem lett volna jövője a 3D-nek és nekem hozzáad a látványhoz ha valami nem csak jó minőségű, de van mélysége is.
    PC-n is a játékaim 75%-a megy 3D-ben ( Tridef+D program...stb ) side by side megoldással sokkal látványosabb akár az Unreal Tournament, a Raymen Legends, de az MKXet is csak 3D-ben játszuk....szerintem és akinek mutattam hogy próbálja meg így a játékokat, eddig 10 ből 8 aztmondta hogy így baromi látványos.
    Sajnos filmeket nehéz szerezni igazán jó minőségben 3D-ben....de amik vannak pl Természetfilmek vagy bármi más anyag, na az ott van a szeren.

    Részemről maradhatna a 3D mint opció....mint pl a Teletext....jó ha van és használhassa aki szeretné,. bár van aki egyszer sem inditja el. :F :R :o :(

    i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

  • GEIL

    addikt

    válasz Pityesz4734 #97 üzenetére

    Érdekes hogy te is a fejfájást említed......családomban akik nem hordanak dioptriás szemüveget, azok mondják hogy "húzza a szemüket" meg ég a szemük és megfájdul a fejük......mondtam nekik ha engem nem zavar a dioptriás szemüvegben akkor nem tudok nekik hinni....hogy kivétel nélkül "mindenkit zavar" és 15 percet nem képesek végignézni 3D ben......Túl rákoncentrálnak és görcsösen figyelik...nem pislognak.....a titok annyi hogy tök természetesen "laza szemekkel csak úgy bambulni kell...pislogni sokat ha szükségét érzi az ember....csak úgy "belerévedni" és mintha átnéznél a TV-n..."mintha egy ablakon néznél ki a távolba", talán így tudom pontosan megfogalmazni. De lazán játszom 60 percet egyhuzamban 3D ben...vagy filmet megnézek 150 percet is 3D ben max 1 wc szünettel, ami amugyis kell néha.,....ez emberfüggő...... :o :((( ;] :U

    i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

  • GEIL

    addikt

    válasz CPT.Pirk #146 üzenetére

    Meg van az a Predator verzió nekem is...eszméletlen jó a dzsungel kinézete meg az egész film 3D-ben.....

    SBS módban játszom a PC-s játékokat...és igen, azok is inkább "befelé 3D"-sek.....Rayman és Unravel platformjátékok elképesztő élményt nyújtanak szerintem...mintha egy ablakon néznék kifelé és ott mozognának a figurák és tényleg valós a térérzet...2D játékkal össze sem hasonlítható a látvány...ugyanígy vagyok a Mortal Kombat 9 és X verziókkal, mintha valós 3D-s, de miniatűr figurák verekednének egy ablakon kitekintve....a harcosok a háttér előtt "kiemelkednek", de közben a háttér sem homályos és érezni a "mélységet"....Főleg hogy a látványhoz és a TV méretéhez passzol a hangzás is ( Videoton erősítő + 2 db Orion HS480 és 2db Orion HS100 ....stb stb) az ablak is remeg egy felütéstől... :D ;] :O :o

    [ Szerkesztve ]

    i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

Új hozzászólás Aktív témák