Hirdetés

  • Új órával készül a Black Shark

    ma A Xiaomi gaming brandje az S1 Pro formavilágát viszi tovább, amit immár MIL-STD szabványokkal egészít ki.

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

Új hozzászólás Aktív témák

  • GEIL

    addikt

    válasz CPT.Pirk #146 üzenetére

    Meg van az a Predator verzió nekem is...eszméletlen jó a dzsungel kinézete meg az egész film 3D-ben.....

    SBS módban játszom a PC-s játékokat...és igen, azok is inkább "befelé 3D"-sek.....Rayman és Unravel platformjátékok elképesztő élményt nyújtanak szerintem...mintha egy ablakon néznék kifelé és ott mozognának a figurák és tényleg valós a térérzet...2D játékkal össze sem hasonlítható a látvány...ugyanígy vagyok a Mortal Kombat 9 és X verziókkal, mintha valós 3D-s, de miniatűr figurák verekednének egy ablakon kitekintve....a harcosok a háttér előtt "kiemelkednek", de közben a háttér sem homályos és érezni a "mélységet"....Főleg hogy a látványhoz és a TV méretéhez passzol a hangzás is ( Videoton erősítő + 2 db Orion HS480 és 2db Orion HS100 ....stb stb) az ablak is remeg egy felütéstől... :D ;] :O :o

    [ Szerkesztve ]

    i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

Új hozzászólás Aktív témák