Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GEIL

    addikt

    válasz Pityesz4734 #97 üzenetére

    Érdekes hogy te is a fejfájást említed......családomban akik nem hordanak dioptriás szemüveget, azok mondják hogy "húzza a szemüket" meg ég a szemük és megfájdul a fejük......mondtam nekik ha engem nem zavar a dioptriás szemüvegben akkor nem tudok nekik hinni....hogy kivétel nélkül "mindenkit zavar" és 15 percet nem képesek végignézni 3D ben......Túl rákoncentrálnak és görcsösen figyelik...nem pislognak.....a titok annyi hogy tök természetesen "laza szemekkel csak úgy bambulni kell...pislogni sokat ha szükségét érzi az ember....csak úgy "belerévedni" és mintha átnéznél a TV-n..."mintha egy ablakon néznél ki a távolba", talán így tudom pontosan megfogalmazni. De lazán játszom 60 percet egyhuzamban 3D ben...vagy filmet megnézek 150 percet is 3D ben max 1 wc szünettel, ami amugyis kell néha.,....ez emberfüggő...... :o :((( ;] :U

    i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

Új hozzászólás Aktív témák