Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kansas

    addikt

    Ééés jöhet is a következő hisztihullám, ha végül mégse lesz a 300-as lapokban támogatva...
    Én már az előzőt se tartottam jogosnak, de ez van, ott a nép kisírta magának, hátha itt is ki fogja.
    Mert 100e-s CPU-ra meg 300e-s VGA-ra van pénze a népnek 1-2 évente, de 40-50e-s alaplapra nincs... :C
    A cikkben is, 15e-s fapados alaplapban 200e-s proci, na gratula! Csoda, hogy egyáltalán árammal el bírja látni üzembiztosan... bár egy BIOS fotó alapján ez nem tekinthető bizonyítottnak - én is be tudok állítani 4600MHz-t a RAM-jaimnak BIOS-ban, de a gép elindulni csak 2800-on fog, miután kiléptem a BIOS-ból...

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

  • Kansas

    addikt

    válasz LGG555 #10 üzenetére

    Procit minek veszel? Azt se muszáj...

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

  • Kansas

    addikt

    válasz LGG555 #16 üzenetére

    Azt veszel, amit kapsz... akarni bármit lehet.

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

  • Kansas

    addikt

    válasz Pakmara #15 üzenetére

    Az bosszant, hogy a sok ostoba hisztizik, mert neki minden "jár" amit csak akar(eleve ez a hozzáállás micsoda hópiheség), ezzel pedig egy elég mérgező(divatos szóval) kultúrát táplál, ahol nem éri meg fejleszteni, mert a feature-öket nem becsülik szarba sem, csak a MHz-et meg az extra magokat... talán ezért is nincs érdemi új feature az 5xxx szériában...
    De nem megyek bele ennél mélyebben, mert messzire vezet és úgyse lehet meggyőzni a fillérb@szókat...

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

  • Kansas

    addikt

    válasz hfeco01 #24 üzenetére

    "A másik emlékem pedig az hogy az AM 4-es foglalat támogatását ígérte az AMD 2020-ig, amit teljesített is."
    Sőt, erősen úgy néz ki, hogy lesz még egy sorozat proci AM4-be és 2021 végéig nem jön az AM5...

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

  • Kansas

    addikt

    válasz Dragon3000 #28 üzenetére

    Ja, a VGA nem profitál az új PCIe v4-ből... kivéve ha DirectStorage-ot akarsz... persze, tudom, az még egyelőre jövő idő... vagy ha kifutsz a VRAM-ból(8GB VGA esetében 4K-ban nem kizárt, de a 4GB-s RX5500X is meghálálja)...
    Meg ha PCIe v4-es SSD kéne, a BIOS flash-back se hátrány(nem sok 300-as lapban láttam, bár nem chipset-függő), aztán 3xx-es alaplapban nincs se PB2 se PBO, se StoreMI(DIY SSHD)...
    Egyébként meg nem fosztanálak meg a Google-használat élményétől, keress rá a 400-as lapok körüli hiszti kapcsán előadott érvekre.
    Kiindulásnak.

    #40sb: az megvan, ugye, hogy a 4350G/GE és úgy általában az összes 4xxxG/GE desktop(és laptop, bár az itt nem érdekes) proci Zen2-es tehát tudtommal eddig se volt akadálya a 3xx-es alaplapban történő támogatásuknak...
    Itt most a Zen3-ról van szó...

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

  • Kansas

    addikt

    válasz CabalX #37 üzenetére

    A Zen3-nak sincs szüksége bivaly VRM-re, az igazából csak OC-hoz kell, az alapórajeles fogyasztások nem nőttek a Zen1 óta, szóval ha nem akartál OC-zni, feleslegesen adtál ki egy rahedli pénzt az alaplapodra - ezek szerint akkor még nem voltál fillérb@szó, gondolom azóta se lettél az, amit te másokkal együtt előadsz, azt külföldiül "sunken cost fallacy"-nak hívják, magyarul "elveszett költségek csapdája", a lényege, hogy tettél korábban egy rossz fogadást(jelen esetben CPU támogatás kapcsán) és most nem akaródzik kiszállni belőle, hisz már benne van a pénzed.

    Olyan egyébként nincs, hogy "alaplap-gyártó", mindegyik cég gyárt mást is alaplapon kívül, sőt többeknek még csak nem is az elsődleges biznisze az alaplap-gyártás(pl. ASUS)

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

  • Kansas

    addikt

    válasz aginor #57 üzenetére

    Akkor tükörbe ne gyakran nézz... ;]
    Ha te nem gondolod, hogy járna és nem hisztizel miatta, akkor a mondanivalóm túlnyomó része nem neked szól.
    Azt se tudom, honnan veszed, hogy én túlköltekeztem volna, vagy bármit igazolnom kéne tudat alatt vagy tudatosan.
    Nézd meg az adatlapomon a konfigot, mielőtt elhamarkodoztt következtetésekkel állsz elő...
    Én is megkapnám alaplapcsere nélkül a Zen3-at, de úgy döntöttem, nem szállok fel a hype-ra, se proci se VGA szinten - érdekes, ott senkinek nem fáj a környezetvédelem, veszik mintha muszáj volna, egy alaplap árának 5-10-szereséért.
    Azt is megértem, hogy az emberek túlnyomó többsége nem vesz X570-es lapot... amennyit azokért kérnek, annyit nem érnek meg. De van már B550 sőt A520 is, emberi áron(akár 30e alatt)...

    #51sb
    "A StoreMI már megszűnt." Ja, a régi, nem AMD-s verzió. A StoreMI-nek van új, működő verziója. Ingyen, ha a lapod támogatja.

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

  • Kansas

    addikt

    válasz LGG555 #60 üzenetére

    Persze, ha csak játékra van a PC-d...
    A tápért is azért fizettél annyit, mert sok fps-t hoz? Rossz hírem van, rövidesen lehet hogy azt is cserélned kell, ha elterjed 1-2 éven belül az ATX 12VO szabvány(gyanítom, a DDR5-tel együtt, amihez amúgy is lapot kell majd cserélni)... pedig annak se lesz sok előnye azon kívül, hogy a tápok árát talán lejjebb viszi(cserébe az alaplapokét alighanem feljebb)

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

  • Kansas

    addikt

    válasz LGG555 #62 üzenetére

    Látom, nem sikerült levenni a lényeget, de akkor mondom egyszerűbben: nem csak az az alkatrész vagy feature értékes a gépben, ami fps-t hoz.
    A táp csak egy példa, de ott van a ház, a hűtés, a billentyűzet, egér, printer, hangkártya, hogy csak a fontosabbakat említsem.
    A bill./egér annyira fontos, hogy sokan ebből az egy okból nem váltanak fullosan konzolra játék célból, pedig a kettő együtt pontosan 0 fps-t hoz...
    Én utoljára akkor váltottam procival együtt alaplapot, mikor Haswell-ről Ryzen-re váltottam - azóta mindkettő többször is volt cserélve egymástól függetlenül, de egyik "levetett" alaplap se hulladékba ment, mindegyik üzemel azóta is, eladva vagy elajándékozva.

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

  • Kansas

    addikt

    válasz LGG555 #67 üzenetére

    Nem rémlik, hogy a vásárlás tudatossága és frekvenciája közt bármilyen összefüggés lenne...
    Nekem is tele van a gépem sok éves alkatrésszel, legutóbb épp azért kellett alaplapot cserélnem, mert a 4 SATA port nem volt már elég, mert az új háttértár vételekor nem dobom ki a régit és időnként még az optikai meghajtó is fel-felpörög nálam...
    Most van 6 SATA portom és 2 m.2... ez egy ideig elég lesz talán. Előtte B450-es lapom volt, de ott az m.2 port kiütött 2 SATA-t.
    OK, nekem az asztali gépen dobozos Windows-om van, nem OEM, Win7 óta, így amiatt nem kell aggódnom... bár már többször is sikerült telefonon beaktiválni az OEM Win-t alaplapcsere után másik gépen.

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

  • Kansas

    addikt

    válasz Dragon3000 #68 üzenetére

    Ezt mondd az X-Fi kártyámnak pl. ami csak azért pihen a fiókban, mert PCI-slotos, a bill. és egér pedig kopóeszköz, gyakrabban kényszerülök cserélni, mint alaplapot, mert elromlik, és 10-ből 9x nem javítható.

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

  • Kansas

    addikt

    válasz aginor #72 üzenetére

    Kirohantam volna?
    Esküszöm, a székből se nagyon álltam fel egész nap... ;)

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

  • Kansas

    addikt

    válasz sb #80 üzenetére

    "ez is egy olyan feature ami semmilyen hw oldali megoldást nem tartalmaz"
    Mint a világon létező feature-ök többsége. Ez nem elegendő indok.
    Kérdezd meg Inteléket, miért kell Z-s alaplap a K-s procik szorzójának az emeléséhez, vagy a RAM tuninghoz, vagy Apple-éktől, hogy miért csak Mac-en futhat az OS X vagy miért kell iTunes ahhoz hogy MP3-at másolhass az iPhone-ra? Stb, stb...

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

  • Kansas

    addikt

    válasz sb #90 üzenetére

    Nem talált.
    Arról vitázunk, hogy kötelessége-e egy gyártónak kiszolgálni egy hangos kisebbség igényeit, csak mert az úgy gondolja, hogy valami neki jár.
    Ha már itt tartunk, nekem is lenne igényem: 8c16t Zen3 APU RDNA2 IGP-vel, legalább 20-30CU-val... szerinted ki fogják elégíteni valaha? Aligha...
    Szintén örülnék AM4-es mITX lapnak SO-DIMM RAM socketekkel... egyelőre pár ilyet láttam a piacon, kizárólag túlárazott ASRock barebone-okban(itt a másik), külön nem.
    Többeknek volna igénye GTX1660 szintű teljesítményre, PCIe tápcsati mentesen, lehetőleg single-slot kártyával... esély? Halovány, de amíg AMD/NV be nem jelenti a 3050/6500-as GPU-kat, addig végül is reménykedni lehet.

    Fanyaloghatsz a világ végéig, de amíg az igény nem bír kellő jelenléttel a piacon, nem fogják kiszolgálni, nem fognak neked LEGO-alaplapot gyártani és támogatni, ahol egyenként kiválogathatod a neked kellő feature-öket, és a fölösleget nem kéred, de lehetőleg a világ végéig támogatva legyen minden proci bele.

    És a vicc csattanója: nem kell akarnod a StoreMi-t, nem kell akarnod a B550-et, se B450-et, amit te leírtál, azt egy A520 pont megadja neked, kicsivel 20e fölött.
    Arról szól a sztori, hogy az összes résztvevő(AMD, alaplap-gyártók) portoljon vissza és tartson fenn támogatást a legújabb egy(vagy több) olyan alaplapra amit talán már nem is gyártanak, pénzt(több 100e dollárt évente, alsó hangon) költve rá, mert te nem akarsz kiadni 20e Ft-ot "fölöslegesen", különös tekintettel arra, hogy ennyit, vagy akár többet is kapnál a használt piacon a mostani alaplapodért, tehát a végén még csak minuszba se jönnél ki.
    Egoista meg nem te vagy...

    De felőlem nyugodtan próbáld megreformálni az IT-piacot, hogy ne csomagban, hanem egyesével, apró cserélhető DIP-chipekben adják ki a feature-öket, hogy ne kelljen olyanra költeni, amire neked nincs szükséged... csak aztán ne csodálkozz, ha kategóriákkal drágábban kapod meg mindezt(és alighanem akkor se lenne minden mindennel kompatibilis), mintha kibékülnél pár, számodra "potya" feature-rel és azzal, hogy a ezeknek a feature-öknek a jelenléte és a kompatibilitási szint is egy eszköz a gyártók kezében, hogy ezzel is szegmentálják a termékpalettájukat...

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

  • Kansas

    addikt

    válasz LGG555 #92 üzenetére

    Nem kell aggódnom értük, hogy belássam, alkalmanként nekik van igazuk. Úgy hívják: empátia, ha a saját álláspontodon kívül másét is fel tudod fogni. A tiedet is értem, csak nem adok neked igazat.
    Szép és jó ez a kisember vs. pénzéhes multi narratíva, de az esetek egy egész nagy
    százalékában demagóg bullshit. Nem sokban különbözik a népszerű konteóktól...
    Van az a mondás, hogy "amelyik cápa a tenyeredből eszik, az a felkarodból is akar majd", no ebben a hasonlatban nem a cég a cápa...
    Az AMD a nagy igyekezetében, hogy piaci részesedést gyűjtsön, próbál kedvezni a felhasználóknak, és megtart egy foglalatot 5(6, ha a következő is abba jön) proci és 3 chipset-generáción(5xxx-hez nem jött új, abba az 500-as sorozatba való, ami a még 3xxx-hez jött) át, akik, mivel funkcionális analfabéta jó részük, olyan ígéreteket is be akarnak vasalni rajta, amit soha nem is tett(hogy minden CPU menni fog minden chipsetben)... egyszer, a 400-as esetében még enged is nekik(miközben határozottan kijelenti, hogy a 300-as esetében ne várjon ilyet senki), de az persze nem elég, valaki összegányol egy BIOS-t, amiről annyit tudunk, hogy legalább a státusz-képernyőig nem fossa össze magát(ha feltételezzük, hogy a kép nem photoshoppal készült), és rögtön indul a népfelkelés...

    Valahogy nem rémlik, hogy az Intel esetében ilyen lett volna... pedig ott inkább csak 1, max 2 procigeneráció megy fizikailag ugyanabba a foglalatba, teljes árat kérnek 10 éven át a semmi fejlesztésekért(+a biztonsági kérdések), nekik mégis mindenki szinte könyörög, ugyan fogadnák már el a pénzét... komolyan ennyire agyhalottak az emberek(akinek nem inge...nyilván)?
    Ne aggódj, majd átáll az AMD is arra a stílusra ami az Intelnél már bevált, annak hogy fogsz majd örülni... de ne legyen igazam ebben, mert én tuti nem örülnék...

    A "módolt" BIOS-oknak én bizony a közelébe se mennék, különösen drága lappal, de te használd nyugodtan... egész addig jól megy majd, amíg egyszer csak már nem... és ha mázlid van, rootkitet se ajándékoznak mellé(talán bele se fér).

    De mindegy, abbahagyom már, láthatóan nem vagy vevő, minek strapáljam magam a továbbiakban...

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

  • Kansas

    addikt

    válasz Dragon3000 #94 üzenetére

    Várjunk csak... 2 vagy 3 generációt... Tehát ha megy a 400-as chipsetekben a Zen, Zen+, Zen2, az a legszigorúbban nézve is teljesíti az ígéretet, a Zen3 nélkül is, bár én nem emlékszek ilyenre, sőt, mikor számonkérték, akkor mindenki azon lovagolt, hogy "till 2020" vagy "throughout 2020".. de mindegy is, sok lúd disznót győzött... ha nem is létszámban, de hangerőben.

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

  • Kansas

    addikt

    válasz joey04 #95 üzenetére

    És mondd csak, mikor 3600-at vettél, a hozzá való chipsetes alaplapot vettél? Mert a 3600-hoz kijött 500-as chipsetbe belemegy az 5xxx-es proci gond nélkül, szóval nem tudom, mire fel fosozol te is... azért, mert a 3600 belemegy egy 300-as chipsetbe is, nem jelenti azt, hogy az való hozzá...
    Ebben a tekintetben az egyetlen jogos panaszforrás az az, hogy milyen sok idejükbe telt, mire a rohadt drága X570 chipset után kijött a B550 és A520. Én is konkrétan azért vetten X470-est, mert nem bírtam kivárni a B550 megjelenését és szükségem volt egy lapra ami kiszolgálja a háttértár-bővítésemet. Pedig akkor még úgy tudtam, nem fog belemenni a következő CPU-széria...

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

  • Kansas

    addikt

    válasz Pakmara #98 üzenetére

    Empátia témakörében szerintem egy racionális vitában nem az érzelmi alapú empátiának van helye, hanem "csak" a kognitívnak... persze tudom, hogy errefelé a racionális vita az vágyálom csak...

    Ezt annyiban finomítanám, hogy a "cégnek van igaza" az nem feltétlenül arra vonatkozik, hogy mit csinálhatna vagy mit kéne csinálnia úgy nagy általánosságban, hanem arra, hogy mit kell csinálnia, hogy betartsa az általa valójában tett ígéreteket.
    Az pedig számomra egyértelmű, hogy azt az álláspontot tudom támogatni, amelyikkel egyetértek, tehát amelyiknek szerintem igaza van, ebből fakadóan az igazságérzet szerintem a legkevésbé sem irrelevánss egy vitás témában. Az, hogy ez adott esetben az én érdekeimmel egyezik-e, az legyen az én szoc. problémám...

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

  • Kansas

    addikt

    válasz Dragon3000 #101 üzenetére

    Az megvan, ugye, hogy ezzel gyakorlatilag ugyanazt mondod, amit én is...?

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

  • Kansas

    addikt

    válasz Dragon3000 #104 üzenetére

    Fogadni mertem volna pedig, hogy a cikkben a 300-as chipsetekről volt szó...

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

  • Kansas

    addikt

    válasz joey04 #105 üzenetére

    Csak amennyire te is...

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

  • Kansas

    addikt

    válasz Dragon3000 #110 üzenetére

    Visszanézve jogos az észrevétel, a #96-ban az typo, 300-ast akartam írni :R

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

  • Kansas

    addikt

    válasz aginor #113 üzenetére

    Ám legyen, akkor kirohantam, ha úgy jobban tetszik(ebből látszik, jól dolgoznak a modik, hogy nyoma sincs azon hsz-eimnek, amikben valóban kirohantam anno). Szokás szerint, azért tudok felelősséget vállalni, amit írok, nem azért, amit abból mások felfognak. Az "üzenet" nem mindig azoknak szól, akiknek a hozzászólás címezve van(ugyebár a kritika sem mindig annak szól, akiről), és a pár töröltön kívül nem hiszem, hogy bármelyik olyan stílusban íródott volna, ami elfedi az értelmét, bár felmérések szerint a mai 14-25-évesek szövegértése erősen korlátozott, próbálok a lehető legritkábban szájbarágós lenni, mert az számomra is fárasztó...
    Hogy hány hülye harap rá érzelmi indíttatásból, azzal már rég nem törődök, amúgy se sok befolyásom lenne rá, a trollok flame-ből élnek - én már az esetek többségében lenyelem a zsigeri válaszaimat és inkább mást olvasok...
    Az, hogy páran úgy értelmezik, hogy az AMD-t(vagy NV-t, Sony-t, MS-t, stb...) védem, létező probléma, de nem az enyém(lásd feljebb), én alapvető AMD szimpátiám ellenére is próbálok pártatlan lenni és nem a cégeket védem, hanem a józan ésszel/tényekkel szembemenő baromságokat támadom.
    Felőlem lehet dícsérni/szidni/számon kérni bármelyik céget(szoktam én is), csak legyen rá valódi alap... ha szerintem nincs, akkor abba néha belekötök. Aztán vagy engem győznek meg, vagy fordítva, vagy elbeszélünk egymás mellett... már olyan is volt, hogy megegyeztünk, hogy nem értünk egyet. Ilyen az élet...

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

Új hozzászólás Aktív témák