Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • doongoo

    addikt

    válasz olddog #736 üzenetére

    Én pont ma fagyasztottam. Nem okozott ugyan semmi gondot eddig, de ma utaztam először külföldre a telóval és egyből felkínálta, hogy vegyek 9,99 rimimbiért roaming csomagot Ausztriába. Egyébként nálam az első telefon bekapcsoláskor dobta fel a kérdést még kínaiul (csak később az ikon alapján tudtam következtetni, hogy erre vonatkozott a kérdés) , hogy engedem-e.

    Más:
    ma megjött a teljes képernyős fekete tempered glass és fel is tettem, így már tudom, hogy mi az értelme: ahol lehajlik a képernyő íve, ott ugye a sík üveg nem fekszik fel (eláll). Emiatt az átlátszó üvegek a széleken hülyén néznének ki (pont, mint az elcsúszva feltett gyári fóliám), ennek viszont körben fekete a színe, így eltakarja a hézagot. Az majd csak hosszabb távon derül ki, hogy a széleken a minimális (szemre 1-2 tized mm) elállás miatt mennyire lesz tartós ill. mennyire akad majd bele dolgokba. Mondjuk, ha megjönnek a tokok, akkor lehet, hogy azok majd pont ráfogják a telefonra a széleken. Egyébként a használatban nem érződik semmi hátrány.

    Megint más:
    Hasznos infó: a wifi advanced settings alatt a wlan security checket érdemes bekapcsolni. Itt a hotelben enélkül nem tudtam a wifire kapcsolódni (reptereken ment enélkül is). Azaz pontosabban kapcsolódni tudtam, de a jelszót hiába adtam meg a netkapcsolathoz, azt írta csak, hogy érvénytelen jelszó. Minden browseres beállítást megnéztem már a hotel útmutatója alapján, de ez oldotta meg végül a gondot.

Új hozzászólás Aktív témák