Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szp1

    addikt

    válasz Z0mbi #33 üzenetére

    Az A956 azon (nagyon)kevés LCD-k közé tartozik, amit szívesen néznék akár plazma helyett is. Nagyon jól eltalálta a Samu, a mai napig a top-on van.

    pusszycat: ahhoz képest, hogy a hír OLED TV-ről szól......valaki eltérítette.

    [ Szerkesztve ]

    Az erőszak a gyengék végső menedéke. (Isaac Asimov : Alapítvány), "Az ember okos, de nagy tömegben buta és hisztérikus állattá válik. ( MiB, K ügynök )

  • osztraksajt

    őstag

    válasz Z0mbi #33 üzenetére

    Nekem 114W az átlagfogyasztásom 51 colon a teljes 16:9 képméretet kihasználva szintén LIDL-es fogyasztásmérővel, tehát almát almával hasonlítunk, (bár mozinál a filmek 95%-a csak 21:9, ahol kevesebbet eszik a plazma, mivel a fekete keretnél nem fogyaszt, de a biztonság kedvéért nézzük a nagyobb számot) . Akkor a tiédhez képest az legyen nagyvonalúan 40Wh fogyasztáskülönbség. Napi 4 óra tévézéssel számolva az évi 60kwh (4x365x0,04) azaz 3600Ft (60kwh x 60Ft). Basszus, leeszi a gatyámat az a vacak plazma, (és még a képméret is nagyobb). :DDD

    Mindenkinek aki úgy gondolja hogy a LED a jobb:
    Ha elégedett vagy a LED-el, akkor én kívánom hogy továbbra is sok örömed legyen benne, de azért tessék elfogadni, hogy másoknak más a preferenciája és ők sem feltétlenül ostobák mert nem a te véleményed szerint döntenek.
    A ledes előnye a fogyasztása és a figyelmetlen használat miatti beégés lehetősége (emiatt kisgyerek esetén nem is ajánlom), de minden másban a plazma jobb azonos árkategórián belül.

    De az OLED lesz a király minden szempontból, én várom őket. Nem is akartam sokáig lecserélni az LCD-met, mert előbb utóbb úgy voltam vele hogy befutnak, de a 2010-re ígért dömping egyre tovább tolódott és úgy döntöttem, addig még lemegy egy generáció mire nekem OLED TV-m lesz.

Új hozzászólás Aktív témák