Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Crucio

    aktív tag

    A héten érkezett meg egy 43"-os NU7022-es típus, szóval leírnám a néhány nap alatt kialakult véleményem, tapasztalatom róla. Nem tudom, hogy mi a pontos különbség a portok számát/típusát leszámítva ezekhez kéépest, úgyhogy gondolom néhány dolog, amit leírok érvényes lehet rájuk nézve is.
    Szerintem a kép minősége megfelelő, viszont sikerült kifognom egy hibás típust, így feketénél alul nagyon zavaró fényszivárgás látható. Hibaleírás, képek itt. Ezt leszámítva elégedett vagyok a képével, PS4 vagy filmnézés közben, ha nem sötétek a jelenetek, akkor nem zavaró. Megy vissza a MM-ba, remélem nem fognak szívózni.
    A használata számomra egyáltalán nem volt nehézkes, viszont lehetne logikusabb a menü. Fürgének azért nem nevezném, inkább amolyan megfontolt társ a mindennapi szórakoztatásodban, nem kapkod, de nem is idegörlően lassú.
    Filmet HBO GO-n néztünk rajta, itt viszont több problémánk is akadt:
    - a kép még kábelen is idegesítően sokszor vált HD minőség alá és marad úgy (PS4-en, pc-n, telefonon még WiFi-ről sem jelentkezik ez a probléma)
    - random bezárul a filmnézés, van hogy 2 órán keresztül semmi gond sincs, majd visszalép a film adatlapjára, néha többször is megcsinálja egy film alatt, néhány tíz percenként
    Ez persze nem biztos, hogy a Samsung hibája, fene tudja.
    Netflixet hétvégén szándékoztam nézni, de mivel megy cserére, erről már nem tudok nyilatkozni.
    PS4 Slimen játszottam, kizárólag single player játékokkal, azokkal nem volt gondom.
    Azt nem tudom, hogy jó vétel volt-e ennyiért, nekem nagy lépés felfelé, majd kiderül, ha kicserélik egy nem hibás darabra és kibír min 5 évet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák