Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • freemanone

    őstag

    válasz atus72 #19 üzenetére

    Hát ez LoL :DDD
    vicces fiú vagy Te! A 30cm-es kommented alapból epic fail, mivel két ugyanolyan eszköz volt a hasonlatomban és mindkettőt 30cm-ről nézed. Szövegértés egyes!

    "100K-s tv-re is szükség van ugye?" akár, de az már feleslegesnek mondható
    "Te akkor biztosan a célközönsége vagy a 20Mpx-es" a kettőnek baromira nincs köze egymáshoz! Ámbár ha a 4K-s érzékelőt hoztad volna fel......
    "És a gondolatmenetét folytatva miért nem 1mm x 1mm-es négyzeteket vágtál ki?" ha szeretnéd próbáld ki, a példa tökéletesen szemlélteti azt amit szerettem volna átadni, mások megértették.
    "Értem, tehát a cél a végtelen felbontású tv?" Ezt ugyan másnak írtad, de igen, valami olyasmi, tudod mint a tárgyak amikor közelíted felé a fejedet nem lesznek recések és hasonló.
    Utoljára pedig, már lassan 2000napja vagy a fúrumon regisztrálva és még mindig nem sikerült megtanulni használni a funkcióit? Netán nem láttad a pici felbontástól? ;]

    (#25) BiP: Egyenlőre csak reménykedek. Amúgy az 500k-s árban már kiegyeznék egy 55"-es 4K-s megjelenítősél.

    (#27) Jim Tonic: Nagyon szívesen! Mint ahogy az sem zavar, hogy a volt 40"-os TV-men többnyire 720p-ben néztem a filmeket 4K-n sem fog zavarni ha csak 1080p-s filmeket nézek. Azért adtam el azt a TV-t, mert baromira zavart a felbontása monitorként. Nekem egy "vacak" 55"-os legalább 4K-s megjelenítő kéne több DP / HDMI portal minden nyavajás extra vacak nélkül, de ilyen nincs a piacon! Ha TV-t akarok belőle csinálni dárugom egy set top box-ra vagy HTPC-re mindegy. Ha meg egyéb célra kell akkor más eszközre dugom rá. A TV mint eszköz remélem hamarosan megszűnik és én választhatom ki, hogy azt a bizonyos megjelenítőt milyen célra akarom használni. Ezzel az árakon is nagyon sokat lehetne faragni. Meg az eszközök meghibásodása esetén is olcsóbb szervízköltség, esetleg csere.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák