Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aljasvip

    senior tag

    Másfél éve használom cégnél teljes elégedettséggel ezt a vezeték nélküli változatot.
    Lehet írni, hogy egy MX-et is fel lehet programozni erre a szintre, de ezt az egeret készen kapod. Automatikusan felismeri melyik ablakon van az egér, így az annak beállított gyorsgombok rögtön használhatóak is (a driver telepítése után), a makrózás is gyerekjáték.
    Nekem munkában nem az a lényeg, hogy japán kapcsoló van-e benne, hanem hogyha meetingre sietek, akkor lerántom az egeret a vezetékről és akár azonnal használhatom, BT-on keresztül. Adaptert nem használtam soha, a laptopban van BT modul, így nem kell attól félni hogy az eltörik cipekedés/utazás közben.

    Kipróbáltam otthon is, Watch Dogs 2 alatt nem tapasztaltam semmi hibát, és a harmadik kattintós gomb sem zavart, hanem meglepően jól jött játékban is.

    [ Szerkesztve ]

  • Aljasvip

    senior tag

    válasz Rayyy #13 üzenetére

    Leragadtál annál a gondolatnál, hogy az ujjadat bármerre is mozgatnod kell...
    Nem tudom mennyire rendszeresen CAD-ezel, lehet semmi bajod nem lesz tőle, nekem viszont fájt a kezem a görgő nyomogatás miatt.

    A 3 gombot 3 ujjra méretezték, a középső ujjaddal használod a "görgő gombot", így a gyűrűsujjad lesz a jobb klikkért felelős.

    Részemről nem volt nehéz megszokni, max 1 nap, és utána otthon sem okoz gondot áttérni a standard felállása.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák