Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    majd kiderül, hogy ez a larrabee egy kis pukk lesz vagy egy atomrobbanás :) sok víz lefolyik még addig a dunán... a jókis, cpulimites u3 motorral nézték, ami átlag konfigokon is úgy repül, mint a szél... miért nem nézték gta4-gyel? :) ott is szép nagy cpulimit van...

    kíváncsi lennék egyéb adatokra... pl fogyasztás/melegedés/stb... nem kis jószág lesz ez...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Depression #18 üzenetére

    hát na... meg a 32mag elvileg csak a kezdet... később jönne a 64-128-stb... és ha a csíkszélességen nem tudnak csökkenteni akkor még szebb lesz... fogyasztási adatokra is kíváncsi leszek :) a végén még nem lesz hülyeség az 1200-1500w-os táp, amit pár soron már szénné fikáztunk...

    #21: lehet h a gt300 40nm-en gyártott, átnevezett gtx295 lesz? :))

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz antikomcsi #65 üzenetére

    jah, majd lesz egy éjjeliszekrény méretű dobozod... benne egy 512magos rendszer, ami vezérli az összes háztartási gépet, hifi berendezést meg mindent... és vehetsz hozzá kisebb wireless terminálokat, amiken játszhat/netezhet/dolgozhat külön-külön az egész család, a számításokat az "éjjeliszekrény" végezné... persze távvezérelhetnéd, hogy melóból hazafelé 1-2 paranccsal utasíthatnád, hogy hűtse be a jégert és melegítse fel a marhapörköltet... a kölköknek meg zárolja a "termináljait" és kezdje el vetíteni az oktatófelvételeket :) kicsit futurisztikusnak hangozhat, de én ilyenben látnék jövőt... aztán nem is lesz már olyan kevés az a párszáz mag... de az is lehet, hogy ez a larrabee dolog megy a levesbe és jönnek majd a többszintű neuronhálózatok helyette... aztán retteghetünk a skynettől :DD

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz antikomcsi #68 üzenetére

    nem akartam én a méret miatt cikizni... ha van mondjuk egy családnak 3pc-je, az is van méretben akkora, mint egy éjjeliszekrény... ha nem nagyobb :) ha itt meg minden össze lenne rakva 1 ekkora helyre és az adatforgalom a hipergyors lan és a terminál között zajlana, szerintem jól működhetne az egész rendszer... plusz még ha a csíkszélesség csökken, akkor még kisebb méret/még nagyobb teljesítmény jöhetne... szerintem komplett háztartásokat simán kiszolgálna... és ha 1db nagy "kiszolgáló" és pl 4 kisfogyasztású terminál lenne, nem is fogyasztana együtt annyit, mint pár mostani gép :) csomó dolgot le lehetne még vele váltani... és ez csak az otthoni felhasználásra pár tipp... határ a csillagos ég :)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák