Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wolfman

    veterán

    válasz Vesa #45 üzenetére

    Az USA-ban ezert pénzjutalom es munkalehetőség jár

    Nem nemzetre lehet ezt lebontani, hanem inkább multira. Én az Apple-ről és a Google-ről hallottam ezt, hogy biztonsági rést fedeztek fel a rendszerükben (lightosabb hackertámadással), ott rendőrség ment ki, elvitték az érintett feleket, majd nem azt mondták, hogy 8 év, hanem az adott cégek ajánlottak nekik munkát, hogy nehogy máséi legyenek, hanem az ővéké.

    Ám én eleve azt sem értem, miért titulálják a gyereket hackernek? Használt egy weboldalt aminek alapvető hiányosságai voltak, erre rájött, majd felhívta rá a figyelmet. Nem hackelt, nem trójaizott, nem ő "vájta" azt a rést, hanem ő vette észre egyszerű használat során. Az ilyen miért is hacker?

    A másik érthetetlen dolog, hogy a tömegek nem is a T-systemst meg a magyar rendőrséget kezdték el szétszedni, hanem a BKK-t. A BKKnak pont semmi köze nincs a gyerek meghurcolásához, csak az ő rendszere lett szarul elkészítve. De már a teljes internet sarazza a céget. A problémás itt a T-systems meg a magyar igazságszolgáltatás. Régen el kellett volna felejteni a dolgot, elnézést kérni a gyerektől és pofát befogni. De mi van most? Még börtönbe is fogjuk zárni, mert megtehetjük. Logika ebben semmi nincs!

    „Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

Új hozzászólás Aktív témák