Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sad_Vamp

    őstag

    válasz #97716736 #68 üzenetére

    ez a fejlövés mizéria is jó nagy f@#{ág! Egy interjúban valami profi kommandós megmondta ha biztosan meg akarsz valakit ölni akkor SZíVen lövöd.... a fejlövést ugyanis túl lehet élni biz. esetekben. :)

    Ne kezdjetek már megint "bevitelieszköz war"-t mert rohadt unalmas minden hasonszőrű hír alatt ezeket olvasni.

    Amúgy ez az egész tényleg egy brutál béna próbálkozás a Valvetől szerintem.

    [ Szerkesztve ]

    “When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

  • Set-Comment™

    senior tag

    válasz #97716736 #68 üzenetére

    Halo-ban 4 fejloves kell a biztos halalhoz a pontlovo fegyverek segitsevel;) Egy kicsit segit neked a gep (nagyobb tavolsagban olyan erzes mintha ketszer akkora fejre kene huzni a szalkeresztet, ez alol kivetel a sniper) es maris nem olyan nehez, mellesleg van CS pl boxra is.

    Minden megoldhato, nem kell begyoposodottnek PC-fannak lenni, tessek raszanni par orat egy konzolon multiplayerre es meg fogsz lepodni. (A probaltam es marpedig szar csak azt bizonyitja hogy nem szantal ra egy kis idot.)
    En akkor untam meg PC-n az fps-eket amikor elkezdtek a 800-1200 dpi-s egerek bejonni horroraron a piacra, es a sok kezdo a fullos eszkozen rohogve szetlott mindenkit de amikor mar korbekerultek hisztizve anyazott. Nem hianyzik az anyazas. Erdekes modon, boxon sokkal kevesebb voice-chaten a hiszterika mivel nem a gamer egerbol jon a skill hanem a minimalis taktikai erzekbol...

    Megjegyzem en duke 3d-t jatszottam eloszor multiban pc-n egeszen a cod 4-ig birtam, utana visszanyergeltem quake-re majd jot a box es azota halo-zok. Itt kiemelnem, hogy box-on iranyitasban semmi sem veri a halo-t. Az osszes tobbi fps vicc rajta.

    vaakuum: akkor ne probald ki, de akkor ne is okoskodj latatlanban:)

    [ Szerkesztve ]

    http://itcafe.hu/tema/re_surface_2_vs_lumia_2520/hsz_124-124.html

Új hozzászólás Aktív témák