Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #96241664

    törölt tag

    válasz philoxenia #172 üzenetére

    "Egyszerűen nem látom, hogy hol a fókusz a képeken, hol az élesség síkja."

    Ezesetben javaslom a szemészt...

    Annyira "PS-ben manipulált" egyébként, hogy Camera RAW-ban jpg-be konvertáltam + pár alap csúszkát húztam rajta és kicsit megvágtam.

    "Neked nyilván két portré is egyforma, mindegy milyen gyújtótávolsággal készült."

    Igen, te meg nyilván tudod idézni tőlem azt a mondatot, amiből ezt a következtetést vontad le. :U
    Arról az egy konkrét képről beszéltem, amit beraktál ide, hogy nem lehet meglőni mobillal és amiről ment a cicaharc, hogy jó-e a kép vagy sem, két tök más szemszögből nézve.

    "Olyat tudsz mutatni mobillal készítve, ahol a kellő háttérmosás mellett PS nélkül persze és egyetlen expóból ezt tudja?"

    Nem, mert most hirtelen nincs nálam liliom rajta egy ilyen pici jószággal... Egyébként amit látsz a képeimen háttérmosást, az sem PS.

    Illetve miért kell 1 expóból tudnia? Vagy inkább úgy kérdezem, hogy tudod egyáltalán mit értettem multiexpós raw alatt? Egyetlen végső képet ment ki a telefon, nem nekem kell összefűzni utólag.

    "Ezt mobillal nem tudnám megcsinálni...[kép]
    Lehet, hogy ti igen..."

    Simán meg lehet ezt is olyan telefonnal, amiben van tele lencse és megy rajta a GCam raw mentéssel. Főleg ilyen 2MP-es méretben, ahogy ez a kép is fel van töltve.

Új hozzászólás Aktív témák