Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bteebi

    veterán

    "Egyelőre még nem világos, hogy a mozik mi módon fogják lejátszani a filmet, amelyről annyit lehet már tudni, hogy áprilisban kezdődik a forgatása."

    Hát tutira nem 120 fps-sel... :U Amúgy inkább a forgatókönyvre meg a színészi munkára gyúrjanak, ne pedig a tech specre. A Godzillát (az 1998-asat) is jó filmnek szánták, a maga idejében megdöbbentően sok - és remek minőségű - effekt volt benne, de ettől függetlenül kifejezetten szar film lett. Lehet izgulni a felbontásra, a hangeffektekre meg az fps-re, de ezek viszonylag kismértékben járulnak hozzá egy film jóságához. Szerintem. Azért persze várós a film :).

    Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

  • bteebi

    veterán

    válasz lenox #43 üzenetére

    "Azt akarom mondani ezzel, hogy lehet a film szar ugy is, hogy valamilyen jellemzojeben meg bravuros, valaki azt is elvezheti."

    Teljes mértékben így van, de nem ezek lesznek az "időálló" és igazi kasszasiker darabok. Az óriási budget, a jó effektek és az ismert színészek még együtt sem garantálják a sikert, ha maga az ötlet és/vagy a megvalósítás béna - remek példa az előbb már említett Godzilla.

    Mindenesetre én is néztem már meg filmet szinte csak az effektek miatt, direkt az IMAX-ben - legutóbb a Transformers n-edik részét. Nagy csalódás volt, az utolsó forintig-percig megbántam, annyira nyomasztóan gyenge volt a film. De nemrég életemben először voltam 4DX moziban, a Chappie-t néztük meg. Nem csak hogy idegesített a 4DX, még a film is egészen borzalmas volt :DDD. Nagyon fontos a jó technikai megvalósítás, de önmagában sajnos semmit se ér. Ezért nem lesz soha Michael Baynek igazán jó filmje.

    Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

Új hozzászólás Aktív témák