Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Obyboy

    addikt

    válasz Rickazoid #13 üzenetére

    Mivel a legelterjedtebb gyártók módosítanak legtöbbet a Droidon és pont ezek a gyártók jönnek havonta legalább egy új készülékkel így sajnos irreálisan nagy energiát kellene fektetniük az összes készülék frissítésébe. Tehát ez a szankcionálás szerintem nem megoldható. Viszont azt szerintem meg tudnák oldani, hogy ha a gyártó már tovább nem fejlesz egy adott készülékre akkor OTA jönne egy frissítés amit ha a júzer elfogad akkor lemond a gyártói ilyen olyan fícsörökről és fel tudna frissíteni a legfrissebb Stock Droidra esetleg egy CM-re.

    "Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

  • 7Heads Drago

    veterán

    válasz Rickazoid #13 üzenetére

    Hát ebben már csak az a szép, hogy miután megkapod az új droidot vagy instabil lesz a rendszer, vagy melegszik, vagy csökken az üzemidő. Tisztelet a kivételnek. Akkor mire fel a frissitgetés? Pont ezekkel nyomják ki a régi telokat, és kényszerítik rá a usert hogy váltson. Ezt nyilván nem a felsőkategóriás telokra értem, mert azok elviszik az új szoftvert is. De a 2-3 verzióváltás után azok is kimúlnak. Manapság ez a legjobb biznisz. 1-2 évente cseréled, és elég komoly összegeket fektetnek még azok is bele, akiknek ez messze nem lenne megengedhető. Pc-ket 4-5 ször ennyi ideig használnak az emberek, de még a notebookokat is 2-3 szor ennyi ideig.
    Tele vagyok olyan ismerősökkel akik hétköznapi emberek és 1,5-2 hónapi fizuból vesznek telot maguknak, vagy a párjuknak. Vagy 2 évig fizetik rá a részletett. Messze nem reális az egész. És tartok tőle hogy VR még tovább fogja ezt rontani.
    A gyártóknak pedig nem érdekük hogy tartós legyen a telo, meg a szoftver rajta. Még az Apple se kivétel ez alól. De mi fríssítünk, aztán lassúnak találjuk, akkor cseréljük. Nyilván bukunk vele pár appot a marketsban, de a legtöbb user amúgy se használ túl sokat, akkor meg minek is? És ha ezt jól átgondolja bárki elég nehéz vele vitatkozni. De nyilván lesz aki cáfolni fog. :DD :DD :DD
    A legtöbb appot amúgyis arra a droidra készitik amiből a legtöbb user van.
    A legtöbben a játékokkal főzik meg a telojukat, és mivel nincs bennük kelő hűtés nem is nehéz.

    [ Szerkesztve ]

    Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

Új hozzászólás Aktív témák