Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyisziati

    veterán

    2011 május: Gigabyte Rola (Speedshop).

    160 ezerrel a zsebemben indultam útnak, hogy vegyek egy iPhone-t, de megtapogatva nem győzött meg. Egy HTC Sensation is izgalmasabb és szebb volt nála, de azt a 120-at is sajnáltam, így lett az 50 ezres Gigabyte (dual-simes!) a befutó. Többet azóta sem adtam telefonért. Plusz egy Sygic GPS.

    2012 szeptember: Huawei 845, alias Vodafone Smart I. Nem szerettem, de nem volt másra lehetőségem. Bár rengeteg mindenre használtam.

    2014 jan.: Huawei Y300. Ez már jobb volt, szénné tuningoltam. A GPS-e a mai napig etalon.

    2015 jan.: THL T6 pro. Jó készülék, de a GPS-e nem működött, ezért külső vevőt kellett használnom. A kamerája viszont meglepően jó volt.

    2016 júliustól mostanáig: Xiaomi Redmi Note 2. Szintén szénné tuningolva. A DAC-je fantasztikus, olyan basszusa van, hogy arrébb löki a fejed, pláne jó fülessel. Minden jó rajta amúgy, csak kicsit lassúcska. Mindenesetre a jó hang és a cserélhető aksi megtartja még egy darabig. Lehetséges utód az LG V20.

    2018 augusztus: 3 hétig Huawei Mate 8. Gyors, szép, de a hangja nem jó. Visszaváltottam Xiaomira.

    iPhone-okat próbáltam, de nekem frusztráló a zártságuk. Ráadásul az árukat sem érik meg szerintem. Majd talán 10 év múlva. :D

Új hozzászólás Aktív témák