Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kelly416

    veterán

    Hát... én sem most kezdtem sem a telefonos, sem a droidos múltamat. :)) Kezdetben volt Ericsson T20, Ericsson T20s, aztán jött a már kamerás Sony Ericsson T610i. De nagyon király volt az akkoriban. Amit már saját zsetonból vettem, az pedig a Sony Ericsson W300i volt, vagy 3-4 évig használtam és még ma is tökéletesen működik. Elkezdtem dolgozni, és jött a Samsung Omnia személyében az okos vonal. Nem hittem a népnek, mert láttam, hogy lefelé áldozik a win-nek, gondoltam a droid is így jár, ezért jött a Samsung Wave, mint a Bada hírnöke. Nem kezelte jól a memóriakártyát, amit többször is cseréltek gariban (állítólag, azóta kiderült, a kártya volt a hibás és a bolt a szélhámos, de ez már a mult, és) ezért váltam meg később a Wave-től. Közben beújítottam egy Samsung B2100-át, hogy legyen vészhelyzeti telefon, mai napig működik, és még vízbe is merném vinni. És elérkeztünk a droidhoz, beadtam a derekam, jött a Motorola Defy. Még egy ilyen fröccsenő vizet imitáló állványos tartót is kaptam akkor még telefonboltban dolgozó barátomtól hozzá. A tartó még meg van, a Defy már rég nincs. Volt egy HTC EVO 3d is nálam 5 napig, eddig az a minimum rekorder, de túl jó üzlet volt egy garimentes telefonért egy pár hetes Sony Xperia ION akkoriban. Később egy nagy vágyam vált valóra egy Motorola RAZR i személyében. Votl egy Sony Xperia Z is nálam pár hétig, de hibás, szétszedett, megvont garis telefon volt, szerencsére visszavette az eladó. Követte egy LG Optimus G, ami annyira egyben volt, hogy nem tudtam semmibe belekötni, azért adtam el, mert meguntam. Követte egy Asus Padfone 2, de nem tudtam mit kezdeni a tablet részével, és feleslegesen ült a polcon az a sok pénz az akkori meglátásom szerint. Átnyergeltem low-budget kategóriára, Motorola Moto G következett, de a kameráját nem tudtam megszokni, és lett helyette egy Sony Z1 Compact. Pozitív rekordot futott nálam, szerintem majd 2 évig nálam volt. Gariban cserélték egy Sony Z3 Compact-ra, de azt eleve már eladásra szántam, és ismét megpróbálkoztam egy kabátos Asus Padfone Infinity 2-vel. Továbbra sem nyert, így lett egy Samsung Galaxy A7 (az első, de nem tudom, az melyik évjárat), majd egy LG G Flex 2 helyette. Azt követte egy Lenovo Vibe Z2 pro, amit két másik telefonért cseréltem: Sony Z2 és LG G2. Később a Sony helyett lett LG G4 (a G2-t eladtam szinte azonnal, ahogy hozzám került). Majd jött egy Xiaomi Note4, ami szerintem mai napig az egyik legjobb Xiaomi ajánlat. Pár napig használtam egy Moto X4-et, de tovább adtam Faternak, vissza a Xiaomi Note4. Ahogy eladtam, feleségem céges Samsung A3 (2017) telója volt nálam, (a saját céges Samsung J3 (2016) telefonomat nem mertem egy napnál tovább használni, féltem a testi épségét) ameddig megérkezett a Xiaomi A2 lite telóm, viszont nem tudtam megszokni a vegytiszta droidot, így vettem tegnap egy A8-at. Hát röviden ennyi az én történetem az androiddal, bár így vissza tekintve szerintem mindent használtam, amit a Defy kiadása óta telefonra csináltak és nem főzött. Bár azokba is belekóstoltam, igen keményen csodálkozom, hogy egyes telefongyártók miért nem vesznek fel egy-egy főzött romot gyártó csapatot és vágják ki a saját programozóikat.

  • kelly416

    veterán

    válasz batai15 #119 üzenetére

    Na igen. A felére sem emlékeznék, de az "Adataim -> Cuccaim" részben fel vannak írva. Már ami fér, mert az évszámokat már a Samuk mellől le kellett vegyem, túl sok volt a karakter.

Új hozzászólás Aktív témák