Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cybertrone

    veterán

    válasz radi8tor #13396 üzenetére

    Biztos nem kap érte pénzt... ettől nem kell félni... én sem kaptam a 2db 580-ért egy vasat sem, még csak fel sem ajánlották... Az EVGA lapért sem kaptam egy fillért sem, ez magyarországon nem divat!

    "Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

  • zack

    nagyúr

    válasz radi8tor #13396 üzenetére

    A garis törvények úgy szólnak ha cserélni kell a hibás darbot, hogy vagy azonos tudású vagy jobb kártya. Mivel jövő tavasszal már kicsi lesz az esélye hogy lesz 6950, az adott szériából fogják felajánlani a cserét, vagy megézik mi volt az utsó listaára a 6950-nek, és ezt az árat fogják beszámolni, és a különbözetet meg kiperkálni.
    Egyik verzióval se járhatok rosszul. ;)

    Most néztem BF3-mat 2560-ban 880/5400 órajeleken és legalább 10-15 fps a javulásom az alap 6950 CF-hez képest. Persze ez csak olyan sacc per kb. :K
    Fülig ér a szám. :))

    (#13400) SzlobiG

    Köszi.
    Lusta voltam, és nem is mozgatott. Egy új kártyánál örül az ember, hogy minden rendben van, és nem akarja mindjárt agyon hekkelni. Így hogy fél éves, rávettem magam, és egyenként megcsináltam. Kb. 1,5 óra volt összesen szereléssel együtt, de megérte (egyelőre). ;)
    Memóriát nem fogom nyúzni, teljesen felesleges, és szerintem ez a szűk keresztmetszet, mivel más memókat kapott a 6970. Ha ezeket nem akarja a júzer 5500Mhz járatni 24/7 akkor kétlem, hogy gond lenne. Az 5300-5400 nekem már bőven elegendő. :K

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák