Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geryman

    tag

    Sziasztok
    Nagy gondban vagyok, mert most omlott össze a gépem és nem tudom hogy miért. Nemrég tettem bele az új Sapphire 6950-em és már az elején a telepítések után gondom volt. A CD-n 11.8-as CCC volt azt feltettem és rányomtam a frissítésre. A frissítés szokásos módon lezajlott, de mikor újra indult a gép már hibában volt a szoftver. A grafika összeomlott, valószínű az alaplapi eszköz vette át a helyét. Ezután letöröltem ami volt a CCC-ből és vissza raktam a 11.8-at. Ezzel a driverrel ment is pár napig nem volt gondom. Semmit nem húztam a karin alapon próbálgattam most még. Na de a mai napon egy eset telepítés után újraindult a gép és azt jelezte, hogy hibában volt a CCC progi. Újraindítottam a gépet és a win 7 már csak Csökkentett módban indult el XP alatt. Olyan hibaüzenetem volt, hogy azért nem tud elindulni a win7 mert hardveres vagy szoftveres probléma merült fel. Uninstaláltam az esetet hátha az okozta a problémát, hát utólag kiderült nem. Aztán elkezdtem nézelődni a CCC progiban és ott valami butított verzió fogadott engem. Megpróbáltam újra telepíteni a CCC11.8-at, de nem sikerült, mert telepítés közben mikor a konfigurációt ellenőrizte jött egy hibaüzenet és nem engedte telepíteni. Ráadásul letörölni se engedte az előző progit mintha fent sem lett volna ... érdekess. :W
    Nos eljutottam addig, hogy ha újra kellene húznom megint a gépet, akkor úgy tegyem, hogy elötte az SSD firmware-t lefrissítetem egy pc boltban, hogy a kékhalálos problémám is megszűnjön. (De ez egy másik világ) :(((
    De aggaszt ez a CCC probléma hogy lefrissíteni se tudom se semmit. Mit tudnátok tanácsolni, mit tegyek ha visszakapom a vinyom és tudok próbálkozni. Előre is köszönöm a segítségeteket. Vagy tán a videokarival lenne a gond?

    [ Szerkesztve ]

    Gigabyte 990FXA-UD3, , Amd Fx-8350, Corsair H80i,4x4Gb Kit DDR3 1600Hz, Sapphire Radeon HD 6950 2GB, Corsair TX750Watt, OCZ Agiliti 3 SSD

Új hozzászólás Aktív témák