Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Patics

    tag

    válasz Jackal2 #29 üzenetére

    Először is köszi Neked meg a Többieknek is a sok-sok hasznos választ, leírást ... :R

    Még szaporodnak a kérdések, de már kezdek megvilágosodni...

    A dragonfly-t fél óráíg kerestem, kőrözve a telephelyen ... :W Még nem válaszoltak, de hasznos is lehet konzultáni velük. Persze ha anyagilag nem éri meg, akkor nem rendelek tőlük.

    Elkezdem összeállítani az alkatrész listáma, majd bizonyára hozzászóltok.

    Én egy stapabíró racert szeretnék (repülésben középhaladónak érzem magam), ami továbbfejleszthető, nem a legjobb, legdrágább, de azért a középkategóriánál kicsit jobb...

    Egyenlőre kamera és FPV nélkül, de lehessen rá updatelni. Adóm, vevőm van (6 csatornás), kipróbálnám rajta idővel az OSD, GPS funkciókat, 4S aksi, 5-6 propi, 20-30 A ESC, alacsony fesz és elvesztés elleni buzzer, stb..

    Az alkatrészeknél fontosak szerintem alapban a "bizbaszok" is, csavarok, rögzítők, hevederek, stb. Mert hiába jönnnek meg a főbb alkatrészek, ha pl. egy csatlakozó vagy vezeték miatt mégsem lehet beüzemelni, csak újabb 1-2 hónapos beszerzési várakozás után. így jó lenne egy "teljes" listát összeállítani...

    És még mindig a nagy kérdés, ha mechanikailag össze van szerelve, a szoftveres beállítások, hogy repülhessen.

    Elvileg mi (a cégnél) tudunk CNC meg lézer marni. Tulajdonképpen ha van pontos alaprajz, magát a vázat is ki tudnám maratni, kérdés miből? Van törhetetlen plexink pl. ... :F Lehet lábakat magam készítek majd...

    Madaraim: Sbach 342; Double Hourse 9081; Skyartec Wasp V3; Align Trex 500; WLtoys V686G; Floureon H101; ZMR-250 FPV Racer ------- Földi ellátó: M1 Abrams

Új hozzászólás Aktív témák