Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jackal2

    senior tag

    válasz Pikachu24 #1507 üzenetére

    Már rájöttem, a ZTW opto-s, ezért nincs középső ág, csak nem értettem, honnan kapja a vezérlő, de aztán megfejtettem, hogy az utolsó 3 csatorna az FC-n nem három AUX ág, hanem a különböző bekötési módok egy-egy pinsora.

    A Power Modul az X3-ra megy, a másik végét meg bekötöd a tápra és az maga a BEC, így lesz 5 Volt. Azért nem jöttem rá, mert van ebből:
    - Naza V1 verzió
    - Naza M lite verzió
    - Naza V2 verzió

    Ehhez különböző PMU-k, van ami egy ágú, van ami kettő, de olyat nem találtam, mint az enyém. De aztán egy videóban láttam és most már tudom. Csak mivel nincs hozzá leírás és a DJI saját oktató videóiban sincs benne, nem tudtam kiszopni a kisujjamból:D

    Viszont ami fura, hogy nem tudtam megtápolni a led modulon keresztül 5V-al USB-ről...Szóval érdekes, pl. a CC3D-nél simán ment.

    PS: csak mondom, amit linkeltél képet az nem jó, nekem nem ilyen PMU-m volt a dobozban.

    A szervó kábeles kérdéskört is meg fogom oldani, leszedem két DJI szervókábel 1-1 végét és átrakom a ZTW ESC-jére, mert nekem csak 4+1 csatorna kell, meg a PMU betáp, az 6, így marad 2 fölösleges.

    [ Szerkesztve ]

    Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

Új hozzászólás Aktív témák