Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • dj.saabe

    aktív tag

    válasz Toness #4 üzenetére

    Nemtudom ohgy ebben mi a tiltto talán a saját receptes rés za az kicsit de ha a neten megállta a helyét az az oldala tuti nem tiltott de ha gondolja valamelyik mod kiszedheti ha nemtettszik.

    #1 válaszolok magamnak. A Kedvencem a 45 rakétából álló pálmafa/fűzfa effektes tüziljáték darabja oyaln 10-11 ft. A Görög tűz se rosaz ha jól összevan hangolva vagy 5-10 darab!! a patárdákat csak idéglenes használom nemtalálok nagy élvezetet benen nem olyan vagyok mint sokan hogy menenk az utcán és dobálják az útra ha nálam petárda van azgarantáltan nagyot fog szólni :DD majd leeht elmondom amiekt szoktam csinálni.
    amit tavaly szereztem nagyon vad volt tuti kis anyag !! 500ft votl darabja (viszonylag olscó) Egy kb 20 cm hosszú és 3 cm Sugarú tehét 6 cm átmérőjű petárda nagyon tuti volt vetem vagy 5-őt és azokat is még ugy dobáltam mint a sim petárdát pl kukába bele + titok. elősször amikor mondta a cávó nemakartam venni de amikor megláttam megbűvölt a kinézete maga a nagysága meg a teljesen koromfekete papir rajta halálfejekkel !!.....

    Djsaabe The Only One !! | Légszives senki se kössön belém nemvagyok valami nagy önuralmú !! (remélem aláirásnakl jólesz.)

  • dj.saabe

    aktív tag

    válasz Toness #9 üzenetére

    ja manapság ez a legrosszab hogy már a kis ''sazrosoknak'' minden megvan engedve meg mindenk megkapnak!!

    pl én most 15 fél vok (ha mégg nemtudta volna valaki :DD) és az első mobilomat 13 és fél éves koromban kaptam meg kb 3 hónapnyi könyörgés utána és most fél éve kaptam/vettem egy újjat.! És eben az a legidegesitöbb amikor Kis taknyos gyerek 8-9-10 éves olyan telefonnal szaladgál amilyen sok felnőttnek ugy van hogy töb hónapig gyűjt rá. bazz jólvan talán még annyi hogy legyen telefonja hogy ellehessen érni mert amugy ugyse használja de nem 80ezres meg drágább telefonook sőt ég a 40 ezret is sokallom egy 8.9.10 ébes gyereknek kapja me gaza apja régi telóját és jólvan iminek neki új és ráadásul drága ?? é ez csak egy dolog a sok közül . Igaz nemvagyok még valami nagy veterán de akkor is.

    Djsaabe The Only One !! | Légszives senki se kössön belém nemvagyok valami nagy önuralmú !! (remélem aláirásnakl jólesz.)

  • dj.saabe

    aktív tag

    válasz Toness #35 üzenetére

    nemaztmondtam hogy nemlehet csak azt könnyü megunni !

    Djsaabe The Only One !! | Légszives senki se kössön belém nemvagyok valami nagy önuralmú !! (remélem aláirásnakl jólesz.)

  • Gyuri16

    senior tag

    válasz Toness #37 üzenetére

    szemetes, kanalizacio, uvegbe, ongyujto mellett, tobbett egyszerre, levegobe robbanva, vizbe dobva ... ahogy tetszik

    Nem vagyok egoista, csak uborkagyalu!

  • dj.saabe

    aktív tag

    válasz Toness #40 üzenetére

    hát igen sokmindent kilehet találni csak kikell menni és gondolkozni és ha elkap az ihhlet .......
    mi itthonról régen a pálcás üzijátékot (már nemveszünk mert neméri meg a 40-50 db-osak siokkal jobak és nemkell 10secenként gyújtogatni) szal pezsgősüvegből löttük utána meg petárdákat dobáltunk bee a végére sok kis szilánk maradt belőle pedig az anagy 2 literes vagy mennyis pezsgősüveg volt volt vagy 6mm-es vastag üveg. :DDDDDDDDD :DD

    Djsaabe The Only One !! | Légszives senki se kössön belém nemvagyok valami nagy önuralmú !! (remélem aláirásnakl jólesz.)

Aktív témák