Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    Válasz Carlos Padre, xkoti, 30z.Samu-éknak.

    Igen, pont én ős ex Pc master race írtam ezt. Egy éve még a pokolba kívántam az összes konzolt, most meg..
    Képzeljétek el, gondolkodtam, hogy a PC-met a nagy Define S házból át kellene pakolni egy kompaktabb megoldásba. És csináltatni új bútort, amibe el lenne rejtve valamennyire a kis gépház. Be is áraztattam a jelenlegi gépemet. Aztán elkezdtem nézelődni, kérdezősködni. És 135-ből, nem érné meg most váltani, mert egy szaros netezős gép alig jön ki ennyi pénzből (jó mondjuk 6TB háttértárat szeretnék a filmeknek). Úgyhogy marad ami van. :)

    Én pontosan emlékszem, hogy mikor játszottam utoljára jó sztori alapú játékkal PC-n. A The Witcher 3 volt, majd tavaly februárban a Final Fantasy XV. Igaz, utóbbi már egy éve játszható volt konzolokon. :D

    Samu de a van sok jó exkluzív cím, és a nincs egyéláltalán jó exkluzív cím között az a különbség, hogy PS-en legalább van az IS. Ráadásul a PC-hez képest tényleg sokkal kevesebb a nyűg a konzollal. Igaz ez nem mindenkinek pozitívum, mert sokan szeretnek "mókolni" a számítógépükkel, én is szerettem általában.

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák