Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz kevepapa #65940 üzenetére

    <3

    Stunts és a pályaépítés mekkora királyság már. Először még CGA-n szembesültem vele, aztán EGA-mód SVGA-n.

    Street Rod első még C-64-en, aztán mindkét rész újra, PC-n, igencsak kimerítő jelleggel. :>

    Autós gémekből az első Carmageddon is nagyon előkelő helyen van a listámon. Ezt is elő-előveszem, LAN-on pedig nátttyon zsír.
    A 2 még jó volt, de már nem hozta az előd nagybetűs hangulatát.

    A Lotus III: The Ultimate Challenge is nagy-nagy kedvenc; baromi feelinges, változó időjárás - és a sebességérzet is eléggé ott van. A split screen multi tovább növelte az élvezeti faktort, elvoltunk vele sokáig. A veryfasza soundtrackek csak hab a tortán - nemrégiben le is szedtem a daXX-féle MIDI-remixeket.

    A legelső NASCAR és Destruction Derby is adta - és pár évvel később az Interstate '76. Ez utóbbi meg is volt eredetiben és a mai napig bánom, hogy kölcsönadtam; azóta is jön vissza..

    Aztán ott van még a Quarantine. Jó kis Blade Runner taxi, egy darkos megalopoliszban.

    Az Iron Man-t sem lehet kihagyni.

    A Test Drive 2-őt is elég sokat tuszkoltam.

    Az Indianapolis 500-at még inkább. 1989-ben törésmodell. Legtöbbször a piros géppel mentem, mert az a legmasszívabb. Azzal szórakoztam sokat, hogy minél több autót szilánkosra, aztán a "kissé" kiesett versenyzők járműveiből blokádot építettem (általában a rajtvonal hosszú egyenesében), majd kaján vigyorral néztem, ahogy a folyamatosan morzsolódó létszámú, AI-vezette versenyzök 250-nel ingyom-bingyom ripityomra zúzódnak és szállnak a roncsok, végül tuszkoltam a replay gombot, mindenféle kameraállásokkal. ;]

    A többi játékműfajról jönne egy kisregény. :D

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák