Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz A`rpi #65528 üzenetére

    Nem EZ a dolog nem érdekel. Ez érdekel, ezért is kérdeztem vissza.
    Az a része nem érdekel hogy én elsődleges vagy másodlagos profillal lennék-e, mert a lényegen (hogy tudjak játszani) számomra nem változtat.

    Egyébként tény hogy hosszú hetem volt, de én még ezt most sem nagyon értem.

    Előbb ezt írod:

    "Primary (elsődleges) ez az alapértelmezett itt minden ugyan úgy működik mint ahogy megszokhattuk PS3 esetében...

    Csavar ott van hogy egy időben csak egy elsődleges lehet."

    Majd két sorral lentebb már ezt:

    "Egy időben lehet több elsődleges és másodlagos profil is a gépeden, a szabály megvásárolt tartalmakat érinti az adott profilon(Árpi):"

    Szóval a gépemen több elsődleges profil is lehet, de az account maga csak 1 gépen lehet egyszerre elsődleges.
    Ha jól értem.
    És akkor az elsődleges profil az pont olyan mint a PS3 esetén. Minden tökéletes, megy faszán meg minden, de akkor mik a megkötések a másodlagos profilon, már azon kívül hogy a netes játék kilőve plus hiányában? És miért te lennél a másodlagos?
    Azt tudom hogy a plus szolgáltatások(PS4 esetén a multi is) csak azon mennek amelyiken aktiválva lett...ez a PS3 esetén is így van.

    [ Szerkesztve ]

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák