Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Isten88

    senior tag

    válasz Ricco_hun #15660 üzenetére

    Szerintem a CTF is jó fun, mikor belépek, legszívesebben azzal játszom, mert Én azt tartom a legizgalmasabbnak, és ott másokkal is tudok játszani interaktívan. TA-zni is szerettem régen, mert érdekes volt, csak én meguntam. SimVS számomra unalmas, ArcadeVS halott, csak kezdők vannak ott, Challenge mód kihalt, pedig nem lenne rossz "pénzbe" is játszani. Drift utoljára számomra akkor volt jó, mikor még a Hangar csak egy kör volt. Mire megtanultam 4 millió fölött driftelni, ki is szedték, és ezzel számomra meg is ölték ezt a játékmódot. Drag jó lenne, csak nem ad semmit. Explorer meg RP szerzésre jó combozni. Ezzel nem a többi játékmódot akartam leamortizálni és másokat sértegetni, csak én ezeket szeretem.

  • PaJa1

    őstag

    válasz Ricco_hun #15660 üzenetére

    Ez Crea írásához is kapcsolódik. ----vigyázzz ez is hosszúúúúúú-----

    Az AERIA qrja el a játékot! Nem kell, hogy többet fizessenek a pályák, igaz ki kéne egyensúlyozni, de a pályák nem fizetnek rosszul, legalábbis ami normálisan fizet, ahhoz kéne mérni a többit is arányaiban, mert az úgy jó lenne.
    Az árakat kéne visszavinni a régi szintre! Akkor tényleg az volt a helyzet, hogy pont optimális időt töltöttél egy tuning megszerzésével, és élvezted, vártad már a versenyeket, és nem csak a fizetség miatt, hanem mert jó volt versenyezni az egyre jobb autóval. Nem voltak akkora különbségek mint most a játékosok között.

    Az amit most az aeria csinál az, kedvezzünk a gazdagoknak, szopassuk a szegényeket. És akik most gazdagok azok mind szoptak amíg szegények voltak, csak valamiért (régen nem ekkorát mint most), tán azért mert a játék qrvajó és rengeteget lehet vele szórakozni! De ahhoz hogy tényleg korlátok nélkül szórakozz ahhoz sok autó kell, és ismerősök, játékban töltött idő. De ezekhez végig kell magad szopni a csórók és eltiportak mezején, akiket az aeria nagyon nem kímél. Szinte mindig csak azoknak kedvez akik veszenk APt vagy már nyertek rengeteget, és nem mai rókák.

    Nem tetszett az sem hogy hirtelen 30ról 35re majd aztán nem sokkal 40re emelekedett a limit. Ezzel is csak egyre nagyobb lesz a játékosok közötti különbség. Remélem még egy ideig nem viszik feljebb a lécet, már 35 felett sem kapsz semmi újat, amit addig nem használhattál.

    Az én eventjeim általában szórakoztatóak, ahol nem az számít kinek milyen kocsija van, hanyas szintű, mennyi APt vett. Ezeken általában egyenlő eséllyel indul mindenki, mert itt a lényeg a szórakozás és az ügyesség. Ezt a fonalat szeretném tartani továbbra is, mert én is voltam kezdő, és tudom milyen az amikor sikerélményem van a nagyokkal szemben, és mellesleg nagyon jót szórakoztam és nevettem közben, esetleg vertem a fejem a falba mert elqrtam valamit.

    Amiről most szól a játék az RPhajáhászás!!! APt nehezebb pénz rááldozása nélkül szerezni, de nem lehetetlen. De most már az aeria szemében minden az AP körül forog és azon hogy minél többen pénzt költsenek, ez nem lenne baj ha úgy csinálnák mint régen. Van APs tartalom, ha az kell akkor szerzel APt. Ez a tartalom exkluzívabb mint az RPs társai. Pl licenszelt autók, lányok... Na de ami most megy az myst box-al, hogy elképzelhető, hogy 5k APt elnyomsz a dobozokra és egy deka APs autó nem ugrik belőle, és bocs nincs szerencséd!? Meg a Morello a másik, eddig csak a tuning elérhetőségével szórakoztak, hol volt hol nem volt, kezdetben még csak 1es szint volt, aztán lett mind a 4, elvették, visszaadták, és most megint elveszik és csak APért adják majd! Miért kell ilyen mocskos módon kicsalogatni a lóvét az emberek zsebéből?!

    Néha már én érzem magam rosszul, hogy egy ilyen cégnek "dolgozok". Nem tetszik amit csinál, nagyon nem. És ez az irány amit az aeria az utóbbi fél évben követ egyre csak rosszabbodik, mindig aljasabb módot találnak a bevétel növelésére. A GS-ségem mókáját nagyon beárnyékolja ez a magatartás amit a kiadó művel. Egyre több játékos panaszkodik az aeriara és arra amit művel ÉS NEM TEHETEK semmit, hogy elviselhetőbbé tegyem ezt a rémuralmat. Csak annyit, hogy eventeket szervezek ahol esetleg csurran-cseppen egy kis RP vagy APs cucc. De felsőbb utasításra a jutalmakat vissza kellett fogni, nehogymá túl sokan jól érezzék magukat a bőkezű ajándékainktól(GS eventek).
    Régen havonta voltak nagyszabású tornák ahol APs autó volt a díj, mellette persze még más nyeremények is. Mostmár ilyen sincs. De szerencsére van most achievements .) igaz a díjazás nem olyan mint régen, de azért jobb mint a semmi.

    Bakker, ez most kijött belőlem, és tudom hogy még van bent :O


    Lehet nem összefüggő és értelmes a fenti mondani valóm, így jött ki, átolvasni meg már én sem merem :D kérdésekre szívesen válaszolok.
    Igen, ONA nagyon fincsi falatnak tűnik :) (még szerencse, hogy barátnőm nem olvassa a forumot :D)

    [ Szerkesztve ]

    A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

Új hozzászólás Aktív témák