Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Viper26

    nagyúr

    válasz dino_m #29 üzenetére

    Sim-ezni ott az AC és az iRacing, szóval engem nem zavar a dolog. :)

    Pixel 7 | FR955

  • snecy20

    veterán

    válasz dino_m #41 üzenetére

    Igazából, ha a multi rész jól sikerült esetleg és le tudja kötni az embert, akkor megérhetne egy próbát, persze csak később, a mostani árának a feléért, harmadáért kb.
    Persze az a fő baj, akár a GRID-nél is, hogy egy pár hónap után kiürülnek egyszerűen a szerverek érdeklődés hiányában. A GRID-et tényleg potom pénzért vettem meg nemrég, de egyszerűen nem tudtam open lobby multit összehozni senkivel.

    Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

  • flash-

    veterán

    válasz dino_m #63 üzenetére

    értem.
    anno szerettem a shift-et mert nem az az arcade jelleg volt de nem is az a véresen komoly szimulátor,és billentyűzettel is élvezetes volt, tulajdonképpen pont jó átmenet volt a kettő között már ami az irányítást illeti.
    ujabb, hasonlót tudtok ajánlani?

    "Embrace our fellow man, no longer vilified"

  • Segal

    veterán

    válasz dino_m #67 üzenetére

    Akkor átültetve a Rivals rész képekbe, mert úgy jobban visszaadja.
    Az első képről leolvasható hogy ma épp gyorskört kell futni a Nissan Skyline-al.
    20 lehetőség volt itt 14 perccel az event indulása után épp azz első voltam.

    Persze éreztem hogy maradt még a pályában idő, így mentem is vissza hogy jobb időt fussak.
    Sikerült is, de mégsem én voltam utána már az első :))
    Az angol srác fél századdal gyorsabb volt... Menjünk is vissza a pályára és verjük el :K

    Na itt kezd érdekes lenni a dolog, mert ugye az 1 dolog hogy én körröl-körre fejlődök, de ugye a többiek is, így hiába mentem az eddigi időmhöz képest jobbat a hátrányom mégis nagyobb lett :D

    Összesen 7 próbálkozásom maradt, mese nincs kockáztatni kell vagy időjavítás vagy invalid lap...

    Végül időjavítás lett, de elfogyott aznapra az indulási lehetőségem és még az "ufók" is elkezdtek megérkezni akik akár elsőre olyan időket mennek hogy az ember a fejét vakargatja hogyan csinálják, de ez van. Másnap megint lehet próbálkozni :C
    Aki esetleg kedvet kapott a dologhoz az nyugodtan vegyen fel Steamen és rivalsban is összemérhetjük tudásunk, de akár multiba is mehetünk közvetlen egymás ellen :K

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

  • Segal

    veterán

    válasz dino_m #67 üzenetére

    Gondoltam ránézek a mai eventre is. Erre kit dob fel akit el kéne verni? :DDD
    Eggyel hátrébb löktelek ;] :P

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

  • Segal

    veterán

    válasz dino_m #74 üzenetére

    Fura az tény, de én már ráéreztem. Persze a PC2 volt a tutiság ez tény, de itt nálam a Rivals rész az mindent visz.
    Egyre többször szerepelek fél nap elteltével még az 5-6. helyen, még úgy is hogy minden nap minimum az első játékos (de van hogy 2 is) egyértelműen csaló.
    Sajna már megvettem minden kocsit, meg a tuning rész is elég soknál megvan így lassan nálam is lecsengőbe kerül majd a játék (max a Rivals rész marad meg a karrier részben mégtöbb csillag szerzés), de szerintem PC4 leghamarabb is 2023-ban fog jönni.
    Tegnap pl a Braziliai eventen fél napnál még így áltam :K
    (Az elsőt nem érdemes nézni Ő a csaló. Minden nap Ő nyer csak hol kicsi hol meg épp brutális előnnyel... :( )

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

  • Segal

    veterán

    válasz dino_m #82 üzenetére

    :R
    Sok kitartással szépen fel lehet fejlődni és ha megfelelőek a körülmények akkor most már többször veszélyes tudok lenni az élmezőnyre :DDD
    Persze, ha csak simán 1 gyorskört kell menni akkor az ufók ellen esélyem sincs, viszont ha pontot kell gyűjtögetni a pályán vagy 3 kör alapján átlagolja a teljesítményed (ez sokkal nehezebb mint az 1 körös) akkor oda tudok érni :))
    Meg persze ne essen az eső, feküdjön a pálya és még millió dolog :D
    Szóval összetett a képlet, de ugye mindenki egyenlő esélyekkel indul, így csak körözgetni kell és gyűjteni a tapasztalatot.
    Összeségében amúgy nagyon meglepett a játék, mert az első videók alapján nagyon negatív volt a véleményem, de aztán egy komolyabb leárazásnál megvettem és ugyan eleinte messze nem voltam elájulva tőle, de ahogy haladtam előre a karrier részben és én is kezdtem ráérezni a játékra meg az autók is gyorsultak úgy kezdett egyre élvezetesebbé válni.
    Viszont itt ugye AI ellen megy az ember, a Rivals rész meg egy teljesen más kategória ahol már hús-vér ellenfelek ellen kell összemérni a tudást. Oda mese nincs a kilóméterek kellenek hogy kitapasztaljon minden apró részletet az ember, mert minden ezredmásodpercre szüksége lesz annyira erős az élmezőny :K
    De pont ez a jó benne, hogy mész egy kört és azt látod a másik gyorsabb volt. Mész egy újabbat, tudod gyorsabb voltál, de közben valaki már az az időt is megdöntötte, te meg azon elmélkedsz melyik kanyarban tudnál még 1-2 tizedet faragni (meg persze a többiek is :DDD )

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Új hozzászólás Aktív témák