Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • tildy

    nagyúr

    válasz erdoke #28 üzenetére

    Nem erre gondoltak...
    Hanme arra, hogy ha nem tudod melyik topicba röffentettél bele, de tudd, hogy beleszóltál, arra nem lehet rákeresni.
    Ctrl+f használatához nem kell nagy tudás...Pl. én spec nem emlékeztem mi volt az a topic, amelyben procihutot akartam venni.Régen lehetett úgy keresni, hogy listázza ki azokat a topikokat, amelyekben te valaha is hozzászóltál....
    Ez most nem megy...

    neddudki:jól mondod, Volt egy összezörennésünk, vagyyis inkább mondjuk azt, hogy ő nem kedvel...Én nem vagyok haragtartó, szóval...



    [Szerkesztve]

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

  • tildy

    nagyúr

    válasz neduddki #37 üzenetére

    SZerintem jól.Azóta is emlegeti egy-két ember azt itt, mindig olyankor , amikor mással már nem tud előrukkolni...

    Egyébként tsibe küldött el nagyon határozottan melegebb égtájakra, nem fordítva...

    [Szerkesztve]

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

  • tildy

    nagyúr

    válasz neduddki #40 üzenetére

    Na ja.Elég hülyeséget csináltam itt egy időben.
    Pl. pantherrel együtt küzdöttünk egyéni arcképért, de nekem hamarabb lett, erre tsibe nekem esett.
    Nameg én is csináltam hülyeséget, pl. azt, hogy megjegyeztem , hogy nem pasi vagyok, és mikor nem ihtték el, akkor kép.:((::Y:Y

    [Szerkesztve]

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

  • tildy

    nagyúr

    válasz Sanya #65 üzenetére

    AZ albérletet kereseket én nyitottam.De ha olvasol van egy olyan rész is a ph-n pl., hogy álláskeresés.Ennek sincs minden esetben tól sok köze az informatikához.Nos ami miatt mégis maradhatott az említett topikom, ()de még másnak is volt albérlet kiadó, stb. topikja) , az amiatt van, mert sokan úgy érezzük, a ph egy nagy család, ahol amien tudunk segítünk a másiknak.Pl. én sokkal szívesebben megyek egy olyan albiba, amit egy ph-s ajánl fel, mert valamennyire megbízhatóbbnak tűnik, mint egyéb eset.
    Amennyiben úgy gondolod, ez nem illik ide, kérlek szólj a moderátoroknak , és töröltesd az ilyetén topikokat!

    Én elolvastam az alapelveket, azt hiszem ez belefért. (de itt volt pl. az athénos , Annus adriános stb topik is.Én úgy érzem egy idő után nem lehet csak a szakmáról szó, én pl. nem cserélek naponta-hetente, havonta hardvert, ezért kb. félévente van hardverrel problémám.Ennek ellenére szeretem az itt lébő társaságot, az általad kritizált topiokkal egy kellemes beszélgetéstől, és ittléttől fosztanál meg.És szerintem nem csak engem.)

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Aktív témák