Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • akoska07

    nagyúr

    válasz proof88 #14626 üzenetére

    Természetesen kértem az ujra futást.
    miért ne kértem volna.
    Egy jó versenyt buktam el.
    az egy másik dolog,hogy nem lesz. :(((
    attól én még kérhetem.

    A pénzt hagyjuk,mert nem érdekel.
    ha érdekelne az az összeg,akkor másra forditanám.
    láthattad fentebb,hogy a problémák ellenére kértem az infót a további befizetésről.
    szeretek ide járni,mert jó a liga,főleg Speedg. (persze vannak kivételek :D )
    tehát a pénz része nem érdekel.

    Az hogy Szabesz milyen stilusban válaszol kérdésekre (ráadásul pont a legjobbkor),természetesen szóvá teszem.Bármikor mindenféle előzmény nélkül kérdeztem vmit,mindig lekezelő flegma stilusban nyomja. Biztos vannak olyanok akivel ezt megteheti.
    Az,hogy olyan hangnemben kérdezett... saját bejáratu személyigazolvány tulajdonosaként fel kellett mérnie azt is,hogy itt felnőttek is vannak,akik nem feltétlenül tolerálják az ő lekezelő stilusát. Ne várjon Ő sem mástól jobbat,csak amit nyujt,illetve nem feltétlenül odaadó szimpátiát fog kiváltani az emberekből azzal a stilussal.

    #14627 Mastre : Nem kerestem másban a hibát. ahogy fentebb is irtam,csak ezen a szerveren van ilyen gond. Szabesz meg magának kereste.

    Nem tudom mikor estem ki,nem volt még kedvem visszanézni.

    [ Szerkesztve ]

    Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

Új hozzászólás Aktív témák