Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • rog

    addikt

    válasz Bagoly #16 üzenetére

    :)
    szerintem a fejvadasz cegek igen fontosak, mert a leheto legtobbet hozzak ki az egyszeru munkaado-munkavallalo kapcsolatbol.
    es igen csereben ok is jol jarnak. de jol jar a ceg is, es a munkavallalo is.

    en is egy fejvadasz seregeben vagyok. 3 eve dolgozom vele, eddig akarmi bajom volt ora mindig szamithattam. kialkudta a fizuemelest, megszerezte a melot, keritett alberletet. aztan segitett lakast talalni. stb. szal a jo fejvadasz es a fej kozott szerintem olyan a kapcsolat, mint a szinesz es az ugynoke kozott. a szinesznek csak jatszania kell, a tobbit az ugynok elintezi. es a szinhaznak se kell tehetsegeket kutatasaval tokolnie, a jol bevalt ugynok mindig a megfelelo szineszeket ajanlja egy szerepre. igy a meghallgatas es a szindarab is jobban fog mukodni.

    szvsz. :)

  • Fejv@dászLány

    csendes tag

    válasz Bagoly #16 üzenetére

    Valószínűnek tartom, hogy a tapasztalatok nagy %-ban igazad lehet.
    Viszont a mi cégünk egyike azon fejvadászcégeknek, ahol a kiválasztást nem(csak) HR lufifejű ''szakemberek'' végzik (akinek nem inge nem veszi fel) , hanem az adott területen tanult _és_ tapasztalt munkatársak. Bizony! Ilyen tanácsadói gárdánk van, több területről: EÜ, IT-Telco, Keresk, Bank-Pü.....stb.
    Ha ezt figyelembe veszed, akkor, máris mondhatod, hogy nem akadályozunk, inkább segítünk annak, aki esélyes. Egyébként más fv.cég is, ha valakit elutasít, az nem azért van, mert szakmailag nem felel meg, ott emberi problámák vannak vszínű, ha nem kompetens szakmai szempontból a tanácsadó. Mért kockáztatná meg másként egy esélyes jelölt közvetítését??????
    ugye-ugye???? érdekei ellen szólna.

    Köszi Rog! Mint mindig, díjazom a hozzászólásod! :t )

    Nem minden munkaerő-közvetítő fejvadász és nem is minden fejvadász munkaerő-közvetítő...

Aktív témák