Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #48613632

    törölt tag

    válasz ribarszki #81 üzenetére

    1. Na ezt az anti tangle fejet akkor kipróbálom én is alkalomadtán, bár asszonynak azóta rövid(ebb) a haja, főként egyébként ezen dolgok miatt, de hálisten jól is áll neki. Kösz az ajánlást. :R
    Szerinted V10-hez érdemes megvenni az új szőnyegfejet? Kérdezem ezt úgy, hogy voltaképp én elégedett vagyok a régivel is, de ugye nincs referenciám, csak lefelé.

    2. Mi az a csőre pattintható fejtartó?
    A könyökelemen gondolkodtam már én is, de főleg nem inkább bútorok tetejére lehet az jó? Alá be tudok nyúlni a gyári megoldással is, ha kicsit elcsavarom valamelyik irányba a rudat. (Ahová befér a fej, oda be tudom csavarni a rudat is)

    Ez amúgy mind gyári cucc, ami a képen van, és benne volt az alap dobozban? Mi annó a fullos verziót vettük (total clean azt hiszem) de az alsó sorból (a képeden) csak a 3. hosszanti mini fej volt a csomagban. A többit vagy külön vettük, vagy meg sincs.

    Pl az előbb említett fejtől balra található egy fej (a résszívótól jobbra) az mi, vagy mire jó? A tőle jobbra található fehér négyzet alakú kis izét sem tudom felismerni.

Új hozzászólás Aktív témák